Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Medicīna un Sociālā aprūpe

1.Starptautiskais Tango Festivāls Latvijā "Tango Sun Festival" Jūrmala, 31.jūlijs – 3.augusts 2008

Publicēts 2008-04-28 10:02:58

Samazināt palielināt tekstu

24.04.2008

No 2008.gada 31.jūlija līdz 3.augustam Jūrmalā notiks 1.Starptautiskais Argentīnas tango festivāls Latvijā "Tango Sun Festival 2008", ko organizē Argentīnas tango deju studija "Tangostudio". Festivāla ietvaros Jūrmalā notiks aizraujoši Argentīnas tango dejas un mūzikas vakari ar lielisku ārzemju mūziķu uzstāšanos un dejotāju paraugdemonstrējumiem, kā arī meistarklases pie pasaules klases dejotājiem Adriana Veredičes un Alehandras Obertas (Adrian Veredice & Alejandra Hobert) no Argentīnas un pieredzes bagātiem tango pasniedzējiem no Vācijas un Latvijas. Festivālā tiek gaidīti vairāk nekā 200 dejotāji no Baltijas un Skandināvijas valstīm, Vācijas, Itālijas un citām valstīm.

Festivālā paraugdemonstrējumus sniegs un meistarklases vadīs vieni no šobrīd pasaulē labākajiem Argentīnas tango dejotājiem un pasniedzējiem - Adrians Verediče un Alehandra Oberta no Argentīnas. Adrians un Alehandra uzstājas visā pasaulē, piedalījušies daudzos tango festivālos, tai skaitā, Parīzē, Berlīnē, Romā, Amsterdamā, Londonā, Maskavā u.c., visur reprezentējot tango mūziku un deju visā tās patiesajā skaistumā un nozīmībā. Adrians un Alehandra ir Adrians Verediče un Alehandra Oberta ir Buenosairesas orķestra "Tanguisimo" solo dejotāji un Argentīnas tango slavenā šova "Otango" galvenie dejotāji un horeogrāfi.

Festivālā tango apmācības vadīs arī Latvijā jau atzinību ieguvušie lieliskie pasniedzēji no Vācijas - Ilona un Salvadors Riosi, Laura Priori un Andreass fon Maksens, kā arī Argentīnas tango pasniedzēji no Latvijas Aigars Stirna un Ginta Opmane.

Trijos festivāla "Tango Sun Festival 2008" vakaros uzstāsies vairāki starptautiski atzīti mūziķi. Bandoneonists un dziedātājs Džonatans Blatijs (Jonatan Blaty) un ģitārists Romāns Gomess (Roman Gomez) – divi jauni, talantīgi, Eiropā jau atzinīgi novērtēti mūziķi no Argentīnas - klausītājiem un dejotājiem spēlēs un dziedās skaņdarbus no tango klasikas "zelta fonda" un Astora Piacolas repertuāra. Lieliskais trio "Muzet Royal" no Vācijas – akordeoniste Zirida Heits, vijolniece Kordula Heta un kontrabasiste Angela Trūga – festivālā spēlēs gan tradicionālus, klasiskus tango, gan skaistu, dažādu zemju un tautu (franču, vācu, itāļu u.c.) mūziku. Tango vakarus vadīs pazīstamie tango dīdžeji DJ Carsten un DJ Andreas no Vācijas.

Festivāla centrālie pasākumi notiks elegantajā četrzvaigžņu viesnīcā "Baltic Beach Hotel", kas atrodas Baltijas jūras krastā, kāpu zonā, tātad festivāla dalībnieki varēs gan atpūsties pludmalē, gan dejot tango un pusdienot ar lielisku skatu uz jūru.
Festivāla organizētāji - Argentīnas tango deju studijas "Tangostudio" vadītāji, Argentīnas tango dejotāji un pasniedzēji Aigars Stirna un Ginta Opmane – ir pārliecināti, ka festivāls būs svētki gan visiem tā dalībniekiem, gan Jūrmalas pilsētai un tās viesiem.

Tuvāka informācija par festivālu un citām deju studijas "Tangostudio" aktivitātēm internetā: www.tangostudio.lv, e-pasts [email protected], tālr. 26344457.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Tangostudio;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2020 PRCentrs.Lv