Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Pasākumi, notikumi, semināri, konferences, tikšanās

17.decembrī notiks pilsonisks forums par korporatīvās sociālās atbildības jautājumiem "Kopējā atbildība par sabiedrību: NVO, mediji un bizness"

Publicēts 2007-12-12 02:09:47

Samazināt palielināt tekstu

11.12.2007

Forums tiek organizēts ar mērķi aicināt vienkopus pārstāvjus no nevalstiskā sektora, uzņēmumiem, medijiem un labdarības fondiem, lai diskutētu par sociālo atbildību un pilsonisko iniciatīvu attīstību Latvijā.

Forums sastāvēs no četrām apaļā galda sesijām un katra būs veltīta konkrētam sektoram un tēmai. Forumu atklās diskusija par nevalstisko organizāciju situāciju šobrīd un nākotnes vīziju sesijā "NVO – vai smagā piezemēšanās?". Tam sekos diskusija par mediju lomu mūsdienu sabiedrībā, to atbildību un atbalstu pilsoniskajām iniciatīvām "Mediju atbildība par sabiedrības organizēšanos – vai realitāte?". Pēcpusdienā notiks diskusija par biznesa pretkorupcijas un sociālās atbildības iniciatīvām un tendencēm "Latvijas biznesa pretkorupcijas iniciatīvas". Forumu noslēgs diskusija par labdarības fondu devumu un ietekmi uz pilsonisko iniciatīvu attīstību diskusijā "Labdarības fondi: sabiedrības vizionāri?".

Apaļā galda diskusijās piekrituši piedalīties ir pārstāvji no tādām NVO kā Eiropas kustība Latvijā, Latvija Jaunatnes padome, Rīga Samariešu apvienība, Papardes zieds, Latvijas Pilsoniskā alianse, Mozaīka. Mediju vidi pārstāvēs portāla Delfi vadītājs Ingus Bērziņš, TV3 direktore Baiba Zūzena, kā arī The Baltic Times vadošais žurnālists Tālis Archdeacon. Aicināti vēl ir arī laikrakstu Diena, Dienas bizness, Latvijas Avīze un NRA redaktori. Biznesa apaļajā galdā šobrīd dalību ir apstiprinājuši uzņēmumi Constructus, Metrum, PBLC, bet aicināti ir vēl arī kompāniju Aldaris, Statoil Latvija, DnB Nord banka, Ergo, Hansabanka, Narvesen Baltija, Nordea banka, Latvijas finieris un Siemens Latvija. Ceturtajā diskusijā par labdarības fondu lomu runās AB.LV sabiedriskā labuma fonda, Baltijas Amerikas Partnerattiecību Programma, Sorosa fonda Latvija, fonda Ziedot vadītāji, bet atbildi vēl nav snieguši Rietumu bankas labdarības fonds, Vītolu fonds un CEMEX iespēju fonds.

NVO un mediju diskusiju vadīs politika.lv žurnāliste Dita Arāja, bet korporatīvās sociālās atbildības un fondu apaļos galdus – Delnas padomes priekšsēdētājs Roberts Putnis.

Forums notiks viesnīcas Bergs Stikla zālē.

Forumu finansē Eiropas Savienība un Zviedrijas starptautiskā attīstības sadarbības aģentūra (SIDA).

Pieteikšanās un sīkāka informācija ir iegūstama Delnas birojā pie projekta vadītājas Kates Nītiņas [email protected]

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Delna;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2020 PRCentrs.Lv