Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Vide un mājdzīvnieki

3. Zemessardzes novada karavīri sakops skolas teritoriju

Publicēts 2007-05-24 15:42:41

Samazināt palielināt tekstu

Rīt, 25.maijā, 3.Zemessardzes novada (3.ZSN) štāba un 3.ZSN 19.kājnieku bataljona karavīri dosies uz Zaķumuižas pamatskolu Rīgas rajona Ropažu novadā, lai piedalītos tās teritorijas sakopšanas talkā.

Talkā piedalīsies kopumā apmēram 25 štāba un bataljona profesionālā dienesta karavīri. Paredzēts izcirst teritorijā saaugušos krūmus, kā arī veikt citus teritorijas sakopšanas darbus.

Zemessardzei izveidojusies veiksmīga sadarbība ar Zaķumuižas pamatskolu jau vairākus gadus iepriekš. 19.kājnieku bataljona pārstāvji viesojušies skolā, lai iepazīstinātu skolēnus ar Zemessardzi. Skolas sporta laukumā notikuši bataljona sporta pasākumi, tajā skaitā - Zemessardzes Spartakiāde 2001.gadā.

Šopavasar 3.Zemessardzes novada bataljonu pārstāvji piedalījušies arī citās talkās – 27.kājnieku bataljons sadarbībā ar Nacionālo bruņoto spēku Instruktoru skolu mācību vietas sakopšanas talkā. 19.kājnieku bataljons, 17. pretgaisa aizsardzības bataljons, 54.inženiertehniskais bataljons, 22.kājnieku bataljons un Studentu bataljons organizējuši bataljonu teritoriju sakopšanas talkas.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Zemessardze;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2020 PRCentrs.Lv