Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Mediji, reklāma, mārketings

4.maija svētku programma Latvijas Radio

Publicēts 2008-04-30 13:36:05

Samazināt palielināt tekstu

29.04.2008

Latvijas Republikas Neatkarības deklarācijas pasludināšanas dienā 4.maijā visi četri Latvijas Radio kanāli klausītājiem piedāvās īpašas svētku programmas.

Latvijas Radio 1 rīta programmā plkst. 9:00 klausītājus uzrunās Ingvilda Strautmane un Zigfrīds Muktupāvels, bet plkst. 12:00 būs dzirdama Saeimas svinīgās sēdes tiešā translācija. No 13:00 līdz 18:00 studijā būs Dzintars Tilaks, kurš sazināsies ar Laimu Slavu. Žurnāliste klātienē vēros un stāstīs, kā Rīgas laukumos no ziediem veidojas Latvijas kontūra un kādus vēlējumus iedzīvotāji ieraksta Latvijas Vienotības jostā. Savukārt plkst. 18:00 sāksies koru koncerta Ar dziesmu par Latviju tiešā translācija, bet plkst. 19:00 Svētku koncerta tiešā translācija no Brīvības pieminekļa. Svētku dienas programma noslēgsies vēlu vakarā ar Pasaules hokeja čempionāta tiešo translāciju no Kanādas plkst. 22:30, kur Latvijas Hokeja izlase mērosies spēkiem ar Kanādas izlasi. Spēli komentēs Gunārs Jākobsons.

Latvijas Radio 2 klausītājiem visu dienu piedāvās patriotisko dziesmu programmu.

Latvijas Radio 3 – Klasika plkst. 14:06 būs dzirdams jaunāko latviešu mūzikas disku apskats. LR3 programmā šajā dienā skanēs daudz latviešu mūzikas - plkst. 17:00 tiks atskaņoti arī latviešu kamermūzikas retumus no Ērika Biezaiša krātuves fondiem.

Arī Latvijas Radio 4 programmā visu dienu tiks atspoguļota svētku norise, sekojot līdzi pasākumiem Rīgā un citur Latvijā.

Visas Latvijas Radio programmas var klausīties arī internetā www.latvijasradio.lv.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Latvijas Radio;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2020 PRCentrs.Lv