Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Māksla, kultūra, literatūra, izstādes un izklaide

7. novembrī klubā Space:Garage Latvijas vadošais dīdžejs un radio producents Bogdan Taran rīkos savu dzimšanas dienas ballīti ar skotu mūziķa Hiro līdzdalību

Publicēts 2009-10-28 01:24:49

Samazināt palielināt tekstu

27.10.2009

Jau kopš aprīļa, reizi mēnesī, jaunajā klubā Space:Garage, kas atrodas kādas Vecrīgas ēkas 6. Stāvā, Bogdan Taran rīko dīdžeju sesijas gan ar viņa uzņēmuma Amber Muse Records māksliniekiem, gan citiem viesiem.

Pasākumu muzikālais formāts ir atbilstošs kluba Space:Garage underground virzienam – un ballītēs skan deep- un tech-house, kā arī inteļiģents tehno.

“To 11 gadu laikā, kopš es profesionāli spēlēju elekto-dejas klubos un radio viļņos, stilu ziņā man nekad nav bijis jāstāv uz vietas,” - stāsta Bogdan Taran pirms savas 33. dzimšanas dienas, „ Es sāku, spēlējot tikai soulful house, taču tagad man ir prieks un baudījums no tā, ka savos raidījumos es varu iepazināt klausītājus ar diezgan dažādiem žanriem, un arī spēlēt uderground house-mūziku uz deju laukumiem. Esmu pārliecināts, ka prieks ir abpusējs: esošās Amber Muse DJs sesijas klubā Space:Garage, pasākumu apmeklētība un publikas atsauksmes – ir labākais pierādījums.”

Pasākuma Bogdan Taran Birthday Bash galvenais viesis būs producents un dīdžejs no Glāzgovas (Skotijā) – Hiro. (Aiz šī pseidonīma slēpjas pazīstams skotu producents, kas deju mūzikas laukā darbojas kopš 90. gadu sākuma, bet viņa patiesais vārds vēl joprojām tiek turēts noslēpumā).

Hiro uz skatuves parādījās 2007. gadā kā daudzsološs dīdžejs un producents. Lai arī viņa izcelsme ir meklējama Glāzgovā, Hiro ir aizrāvies ar visu, kas saistīts ar Japānu. Viņš ir izdevis dažus EP Tronicsole leiblā (Sole Music nodaļā), kā arī remiksējis Milton Jackson, Terrence T, Liquid People un Sei A ierakstus. Gan remiksi, gan viņa oriģinālie darbi ir ieguvuši augstus novērtējumus haus-kopienā, un 2009. gadā Tronicsole un citos respektablos leiblos iznākušas dažādas autora kompozīcijas. Hiro ir arī oficiālais dīdžejs Tronicsole ballītēs, kas regulāri noris Lielbritānijā un Japānā.

7. novembrī klubā Space:Garage (Audeju iela 12., 6. stāvs) pastāvīgais pasākums Amber Muse DJs ar zīmola Jägermeister atbalstu tiks pārvērsts par Bogdan Taran dzimšanas dienas svinībām, kurā kopā ar birthday boy un viesi no Skotijas spēlēs arī pastāvīgais ballīšu rezidents ZaZzy. Sākums plkst. 23:00.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Copyright © 2007-2020 PRCentrs.Lv