Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Pasākumi, notikumi, semināri, konferences, tikšanās

Aicina izpausties Jauniešu dienās 2009 !

Publicēts 2009-08-13 17:40:01

Samazināt palielināt tekstu

Valmieras Jauniešu dome veic sagatavošanās darbus Jauniešu dienām 2009 un joprojām aicina interesentus  pieteikt dalību pasākuma daudzveidīgajās norisēs. Jauniešu dienas 2009 Valmierā notiks no 24.-26.augustam. Pirmās dienas, 24.augusta, vakarā Valmieras pilsdrupās plānotas kultūras aktivitātes -  dzejas lasījumi (Kārlis Vērdiņš, kā arī jauno dzejnieku darbi), Matīšu amatieru teātra izrāde ”Mazais princis” un akustisko ģitāru koncerts.

Otrā diena būs sportisko aktivitāšu bagāta – iecerētas sporta spēles skeitparkā sadarbībā ar aktīvā tūrisma centru ”Eži”,  snovborda priekšnesumi, kā arī orientēšanās sacensības Skrējiens pēc 2 Ls.

Orientēšanās sacensībām pieteikuma vēstules vēl iespējams iesūtīt līdz 21.augustam. Lai piedalītos sacensībās, jāizveido četru cilvēku komanda, kurā ir vismaz viena sieviešu dzimuma pārstāve.

Vairāk informācijas – sacensību nolikumā, ko iespējams saņemt pa e-pastu, rakstot uz [email protected], vai apskatīt mājaslapā www.valmiera.lv sadaļā Jauniešiem.

Savukārt noslēguma dienā, 26.augustā,  vēl bez tradicionālā koncerta programmā plānotas radošās darbnīcas, graffiti, skeitborda un BMX sacensības un izstāde no ES programmas ”Jaunatne darbībā” finansētā starptautiskā apmaiņas projekta ”Into the Wild” spilgtākajiem brīžiem. Šogad Jauniešu dienās sevi prezentēs arī citas jauniešu organizācijas no Valmieras. Noslēguma koncertu bagātinās Valmieras Jauniešu domes sadarbības partneri – mūzikas grupa Raptor Safari no Norvēģijas. Koncertā piedalās mūzikas grupas: EmFāze, A Far Distance, Linda Lazdiņa, Ģenerālplāns, The Highway, Vōtum, Toria, Everyone Else.

Uz noslēguma dienu jaunieši aicināti paņemt līdzi savas vasaras piedzīvojumu bildes, jo skeitparkā uz vietas kopīgi tiks veidota izstāde.  Noslēguma dienā tiks apbalvoti arī digitālās mākslas konkursa uzvarētāji. Interesenti varēs aplūkot konkursā iesūtītos darbus. Konkursā aicināts piedalīties ikviens, kas pārveido bildes, zīmē uz datora vai veido plakātus.

Darbus vēl var pagūt iesūtīt uz e-pastu [email protected] līdz 15.augustam. Vairāk informācijas par konkursu – nolikumā http://docs.google.com/View?id=dc3twph5_1fjpq2f23. Pašlaik saņemti jau 25 darbi, pārsvarā darbu autori ir valmierieši. Konkursu atbalsta Red Bull, P/G Valleta, Randoms.lv; valmiera24.lv un piedzīvojumu parks Tarzāns.

Jauniešu dienas ir Valmieras Jauniešu domes gada centrālais pasākums. Jauniešu dienas tiek rīkotas sadarbībā ar biedrību Valmieras novada sabiedrības integrācijai. Pasākumu atbalsta Valmieras pilsētas pašvaldība, Valmieras Jaunatnes centrs ”Vinda”, aktīvā tūrisma centrs ”Eži”, SEB banka Valmieras filiāle, veikals ”Kameja” un veikals ”Akvarelis” materiāli māksliniekiem.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Copyright © 2007-2019 PRCentrs.Lv