Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Sabiedrība un ģimene

Aicina mainīties ar skolas lietām

Publicēts 2009-08-20 15:44:47

Samazināt palielināt tekstu

19.08.2009

Līdz 28.augustam tirdzniecības centrs „Liiba” sadarbībā ar Doles – Ķekavas ev. luteriskās Sv. Annas baznīcas jauniešu grupa organizē akciju – Maināmies ar skolas lietām! Akcijas mērķis ir sniegt iespēju mainīties ar noderīgām mantām, kas ir kļuvušas liekas, bet ir labi saglabājušās un turpmāk lietojamas, lai ģimenēm ar pirmsskolas un skolas vecuma bērniem samazinātu izdevumus, kas rodas gatavojoties skolas gaitām.

„Lai pilnīgi sagatavotu bērnus skolai, nepieciešami lieli līdzekļi. Īpaši to izjūt ģimenes, kurās ir pirmsskolas un skolas vecuma bērni, kas gada laikā strauji izaug. Tāpat mēs zinām, ka skolas tuvošanās var sagādāt ne mazums galvas sāpes ne tikai par grāmatām un sporta tērpiem, bet arī sporta inventāru, somām, apģērbu un apaviem. Taču nereti mantas, kas mazajam skolēnam vairs neder, ir labi saglabājušās un varētu būt noderīgas kādam citam,” skaidro Linda Ziemele, Doles – Ķekavas ev. luteriskās Sv. Annas baznīcas draudzes jauniešu grupas vadītāja. ”Tāpēc radās ideja par akciju, kuras laikā lietojamās mantas varētu iegūt jaunus īpašniekus.”

„Šī akcija ir lieliska iespēja ģimenēm samazināt skolas iepirkumu tēriņus, kas šajā ekonomiskajā situācijā ir pietiekami būtisks slogs ģimenes budžetam. Daudzviet pasaulē šāda prakse – mainīties ar nevajadzīgām lietām, lai pretī iegūtu ko noderīgu – ir plaši izplatīta un guvusi lielu atbalstu skolēnu vecāku vidū,” skaidro Laura Krīgere, tirdzniecības centra „Liiba” direktore.

Akcija notiek līdz 28.augustam ik dienas no plkst. 12.00 līdz 20.00, kad visi interesenti ir laipni gaidīti ne vien nodot skolas mantas, bet arī izvēlēties sev nepieciešamo. Par atnestajām mantām ir iespēja saņemt kuponu ar norādītu nodoto lietu skaitu, apmaiņā pret kuru būs iespēja izvēlēties attiecīgu mantu daudzumu. Tātad – cik nodod, tik var izvēlēties. Tiem, kas neatradīs sev noderīgas lietas, būs iespēja iepirkties kādā no tirdzniecības centra „Liiba” veikaliem ar īpašu atlaidi. Akcijā neizņemtās mantas tiks nodotas labdarībai Sv. Annas baznīcas draudzei.  

Par tirdzniecības centru „Liiba”:
Tirdzniecības centrs „Liiba” ir pirmais kompaktgalerijas tipa tirdzniecības centrs Latvijā, kas atrodas Ķekavā un ir vienīgais Eiropas līmeņa un kvalitātes tirdzniecības centrs Dienvidvidzemes reģionā.. Ķekavas kompaktgalerijā ir plašs un mūsdienīgs pārtikas veikals ELVI - pilnveidots konkrētā reģiona patērētāju vajadzībām, kā arī Latvijā iecienīti modes preču, aksesuāru un mājsaimniecības piederumu veikali. Tirdzniecības centrs apmeklētājiem durvis vēra 2009.gada 9.aprīlī. Tirdzniecības centra „Liiba” moto – savējais ir tuvāks! Plašāk par tirdzniecības centru „Liiba” – www.liiba.lv.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Copyright © 2007-2019 PRCentrs.Lv