Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Zinātne

Aicina pieteikt izcilus izglītības un zinātnes darbiniekus Izglītības un zinātnes ministrijas 2008.gada balvai

Publicēts 2008-04-07 22:22:01

Samazināt palielināt tekstu

Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) līdz 2008.gada 31.maijam aicina iesniegt ierosinājumus apbalvot izcilus izglītības un zinātnes darbiniekus, jo šogad jau 11 reizi tiks godināti 30 izcili izglītības un zinātnes darbinieki, saņemot Izglītības un zinātnes ministrijas Gada balvu.

IZM Gada balva ir dibināta, lai izteiktu atzinību izglītības un zinātnes darbiniekiem, kuri savu darbu veic pašaizliedzīgi, atbildīgi, ar augstu profesionalitāti un neizsīkstošu enerģiju. IZM aicina ikvienu novērtēt pedagogu darbu un īpaši pateikties izcilām personībām, kuras iemieso pedagoga profesijas mīlestību un devušas lielu ieguldījumu mērķtiecīgas, zinošas un ētiskas Latvijas sabiedrības veidošanā.

IZM Gada balvu - Goda diplomu un naudas prēmiju 500 latu apmērā piešķirs par veiksmīgu un radošu darbu izglītības sistēmas pilnveidē, bērnu, jauniešu vai pieaugušo izglītošanā, sadarbības nodrošināšanā ar vecākiem un sadarbības partneriem; par radošu un kvalitatīvu pedagoģisko darbību pirmsskolas, vispārējā, profesionālajā vai augstākajā izglītībā; par ieguldījumu bērnu un jauniešu pilsoniskajā un patriotiskajā audzināšanā, kultūrvēsturisku tradīciju saglabāšanā un skolēnu pētnieciskās darbības veicināšanā; par pašaizliedzību un cilvēcību darbā un attieksmē pret skolēniem; par ieguldījumu jauno zinātnieku audzināšanā.

Motivētu ierosinājumu un tam pievienotu informatīvo materiālu par balvas piešķiršanai izvirzīto kandidātu šogad var iesniegt pilsētu vai rajonu izglītības pārvaldes, Augstākās izglītības padome, Rektoru padome, izglītības un zinātnes ministrs, Latvijas izglītības vadītāju apvienība, Profesionālās izglītības iestāžu direktoru padome, Latvijas izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība un normatīvo aktu noteiktajā kārtībā reģistrētas biedrības un nodibinājumi.

Iesniegtos ierosinājumus izskatīs un lēmumu par balvas piešķiršanu 30 izcilajiem izglītības un zinātnes darbiniekiem pieņems izglītības un zinātnes ministra izveidota izglītības un zinātnes darbinieku apbalvošanas komisija mēneša laikā pēc pieteikumu iesniegšanas termiņa beigām. Svinīgā balvu pasniegšanas ceremonija plānota 2008.gada oktobrī.

Ar IZM balvas 2008.gada nolikumu un kārtību iespējams iepazīties IZM mājas lapā:
http://izm.izm.gov.lv/ministrija/120.html

www.izm.gov.lv

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Copyright © 2007-2019 PRCentrs.Lv