Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Vide un mājdzīvnieki

Aicina ziņot par Lielās Talkas laikā nesavāktajiem atkritumiem

Publicēts 2009-05-10 16:27:34

Samazināt palielināt tekstu

08.05.2009

Lielās Talkas organizatori aicina iedzīvotājus ziņot par vietām, kurās pēc 18.aprīļa sakopšanas darbiem palikuši neizvesti atkritumu maisi vai citi talcinieku savāktie atkritumi.

Precīzu informāciju par nesavākto atkritumu vietām – adresi un aptuveno atkritumu daudzumu – organizatori lūdz sūtīt uz e-pasta adresi: [email protected]

Vienlaikus Lielās Talkas organizatori mudina iedzīvotājus būt godprātīgiem un nevest klāt jaunus atkritumus, uzdodot tos par Lielās Talkas laikā savāktajām drazām. Konsultējoties ar Talkas koordinatoriem secināts, ka atkritumi no Lielajā Talkā oficiāli pieteiktajām vietām ir izvesti. Problēmas radušās situācijās, ja iedzīvotāji nav informējuši pašvaldību par savu talkošanas vietu, līdz ar to nav vienojušies par atkritumu izvešanu.

Lielās Talkas organizatori pateicas visiem talciniekiem, kuri izrādījuši patiesas rūpes par Latvijas sakoptību un aicina iedzīvotājus būt atsaucīgiem risinot jautājumu par neapzinātajiem un neaizvestajiem Talkas laikā savāktajiem atkritumiem.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Copyright © 2007-2021 PRCentrs.Lv