Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Pasākumi, notikumi, semināri, konferences, tikšanās

Aicinājums uz "Zinātnes kafejnīcu"

Publicēts 2007-02-27 19:59:42

Samazināt palielināt tekstu

Rīt, 28.februārī pulksten 18:00 Izglītības un zinātnes ministrija (IZM), Lielbritānijas Padome Latvijā un Latvijas Universitāte (LU) aicina uz astoto "Zinātnes kafejnīcu", kas veltīta sirds slimībām un filozofijai. Vakara sarunu temats – "Sirds lietas".

Pasākums notiks LU kafejnīcā un to, kā vienmēr, vadīs dr.Juris Šteinbergs – LU studentu iecienīts pasniedzējs un populāra TV seja. Ekspertu krēslos sēdīsies LU profesors un ārsts-endokrinologs Valdis Pīrāgs, Organiskās Sintēzes institūta vadošā pētniece Maija Dambrova, Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas sirds ķirurgs Pēteris Stradiņš, Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas Kardioloģijas centra kardiologs Kārlis Trušinskis un filozofs Igors Šuvajevs.

"Zinātnes kafejnīcas" mērķis ir raisīt brīvu diskusiju neformālā gaisotnē par sabiedrību interesējošiem zinātnes jautājumiem. Tā ir iespēja tikties ar ekspertiem un uzdot viņiem jebkuru gan skolotājam, skolēnam, studentam, ierēdnim un bibliotekāram, gan uzņēmējam un pensionāram interesējošu jautājumu, kā arī noskaidrot līdz šim neizprasto par kādu konkrētu zinātnes jomu, šoreiz – par sirds slimībām. "Zinātnes kafejnīcas" diskusija notiks brīvā stilā pie kafijas tases vai vīna glāzes, kas kafejnīcas apmeklētājiem būs par brīvu.

Plānots, ka nākamais "Zinātnes kafejnīcas" pasākums notiks 14.martā un tas būs veltīts iedzimtajām slimībām.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Zinātnes kafejnīca;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2021 PRCentrs.Lv