Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Zinātne

Aicinājums uz "Zinātnes kafejnīcu"

Publicēts 2007-05-02 13:21:01

Samazināt palielināt tekstu

Rīt, 3.maijā, pulksten 17:00 Izglītības un zinātnes ministrija (IZM), Lielbritānijas Padome Latvijā un Latvijas Universitāte (LU) jau desmito reizi aicina uz "Zinātnes kafejnīcu", kas veltīta inženiertehniskiem jautājumiem. Vakara sarunu temats "Mikro un nano roboti" – intelektuālie roboti un nanoroboti; pētījumi, kas tiek veikti Latvijā, lai tādus izstrādātu; kā arī – iespējas apgūt zināšanas robotikas jomā un par to pielietojumiem. Šī "Zinātnes kafejnīca" tiek organizēta LU Fizmatu dienu ietvaros.

Pasākums notiks LU kafejnīcā, Raiņa bulvārī 19 un to, kā vienmēr, vadīs dr.Juris Šteinbergs – studentu iecienīts pasniedzējs un populārs TV raidījumu vadītājs. Ekspertu krēslos sēdīsies LU Fizikas un matemātikas fakultātes profesors Andrejs Cēbers, Fizikas institūta vadošais pētnieks, profesors Elmārs Blūms, RTU pasniedzējs, Robotikas kluba vadītājs dr.ing.Agris Ņikitenko un LU Cietvielu fizikas institūta direktors, dr.Andris Šternbergs.

"Zinātnes kafejnīcas" mērķis ir raisīt diskusiju neformālā gaisotnē par sabiedrību interesējošiem zinātnes jautājumiem. Tā ir iespēja tikties ar ekspertiem un uzdot viņiem jebkuru interesējošu jautājumu, kā arī noskaidrot līdz šim neizprasto par kādu konkrētu zinātnes jomu. "Zinātnes kafejnīcas" diskusija notiks brīvā stilā pie kafijas tases vai vīna glāzes, kas kafejnīcas apmeklētājiem būs par brīvu.

Nākošā "Zinātnes kafejnīca" plānota 28.septembrī "Zinātnieku nakts" laikā un sarunu temats būs "Farmācija – zāles un zālītes".

www.izm.gov.lv

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Zinātnes kafejnīca;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2021 PRCentrs.Lv