Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Sabiedrības integrācija

Aicinām sievietes piedalīties jaunā vēstuļu konkursā – "Laimes kalēja"

Publicēts 2007-04-04 10:47:27

Samazināt palielināt tekstu

Jau ir sācies vēstuļu konkurss "Laimes kalēja", kuru ar Īpašu uzdevumu ministra sabiedrības integrācijas lietās sekretariāta (Sekretariāts) atbalstu rīko biedrība "Māmiņu ātrās reaģēšanas vienība" (MĀRV) un žurnāls "Ieva". Konkursa mērķis ir aicināt Latvijas sievietes dalīties labajā pieredzē, motivējot arī citas sievietes uz aktīvu rīcību savu un citu cilvēku tiesību aizstāvībā un dzīves līmeņa celšanā, kā arī informēt sabiedrību par sievietēm, kuras ar savu aktīvu rīcību panākušas pozitīvas izmaiņas savā dzīvē vai apkārtējā sabiedrībā.

Labu un iedvesmojošu darbu visapkārt ir bezgala daudz. Bieži vien mēs par tiem neuzzinām, un tad dažkārt liekas, ka nekas labs vispār nav iespējams. Tāpēc Latvijas sievietes tiek aicinātas pastāstīt citiem par to, kas viņām ir izdevies – izmainīt uz labo pusi savu vai kāda cita cilvēka dzīvi, vai panākt kādas pozitīvas izmaiņas apkārtējā vidē. Iedvesmojošākās vēstules tiks publicētas populārajā sieviešu žurnālā "Ieva" un, cerams, tās iedvesmos citas sievietes saņemties un paveikt sen iecerēto sapni sevis vai citu labā.

Konkursa rīkotāji gaida vēstules no Latvijas sievietēm ar stāstiem par to, ko viņām ir izdevies paveikt un cik viegli vai grūti to bija realizēt. Vēstulei ir jābūt latviešu valodā, tai pievienojot precīzu autores kontaktinformāciju. Vēstules jāsūta līdz šī gada 28.maijam biedrībai "MĀRV" uz adresi: Nometņu iela 48-1, Rīga, LV-1004, konkursam "Laimes kalēja". Vēstules var sūtīt ar pa e-pastu [email protected].

Visiedvesmojošākās vēstules autore saņems dāvanu karti atpūtai SPA kūrortā "Mārcienas muiža" 250 latu vērtībā. Būs arī trīs mazākas balvas – dabīgās kosmētikas komplekti no SIA "Madara Cosmetics" 50 latu vērtībā katrs.

Vēstules izvērtēs žūrija, kuras sastāvā ir MĀRV valdes priekšsēdētāja Vineta Ločmele, Īpašu uzdevumu ministra sabiedrības integrācijas lietās sekretariāta vadītāja Inga Liepa, žurnāla "Ieva" galvenā redaktore Inga Gorbunova, advokāte Elizabete Bruksle, SIA "Madara Cosmetics" pārstāve Lotte Tīsenkopfa, kā arī uzņēmēja un kompleksa "Mārcienas muiža" īpašniece Mairita Solima. Raidījuma "Māmiņu klubs" redakcija piešķirs speciālbalvu - 150 latus - par bērniem draudzīgākas vides radīšanu! Vairāk par balvām un konkursa noteikumiem var uzzināt mājas lapā www.maminas.lv.

Konkursa gaitu atspoguļos žurnāls "Ieva", par konkursu informēs arī interneta portāli www.calis.lv , www.atverts.lv un portāla www.tvnet.lv sadaļa sievietēm.

Vēstuļu konkurss ir viena no Sekretariāta atbalstītā projekta "Pati savas laimes kalēja" aktivitātēm, kuru līdzfinansē Sekretariāta projektu konkursa "Lauku NVO Atbalsta programma" ietvaros.

Informācija sagatavota, izmantojot žurnāla "Ieva" publikāciju "Atraksti un iedvesmo citas!".

www.integracija.gov.lv

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Copyright © 2007-2020 PRCentrs.Lv