Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Pasākumi, notikumi, semināri, konferences, tikšanās

Aicinām uz Dzintaru koncertzāles sezonas atklāšanai veltītu preses konferenci

Publicēts 2008-05-07 10:28:04

Samazināt palielināt tekstu

Otrdien, 13.maijā, plkst.11:00 Jūrmalas pilsētas dome sadarbībā ar Dzintaru koncertzāli rīko preses konferenci, kurā masu mediju pārstāvji tiks iepazīstināti ar plānotajiem kultūras dzīves pasākumiem gaidāmajā vasaras sezonā, kā arī tiks demonstrēta jauniegādātā skaņas un gaismas aparatūra.

Preses konferencē piedalīsies Jūrmalas pilsētas domes priekšsēdētājs Raimonds Munkevics, Jūrmalas pilsētas domes priekšsēdētāja 1.vietnieks Aigars Tampe, SIA "Dzintaru koncertzāle" valdes priekšsēdētājs Andrejs Kondratjuks, kā arī 2008. gada sezonas pasākumu producenti.

Masu mediju pārstāvju ērtībai 13.maijā plkst. 10.00 no Latvijas Nacionālās operas laukuma Rīgā ar norādi "Jūrmalas pilsētas dome" izbrauks mikroautobuss, kas masu mediju pārstāvjus atvedīs uz Dzintaru koncertzāli un pēc preses konferences nogādās atpakaļ Rīgā.

Lūdzam apstiprināt savu dalību preses konferencē, zvanot pa tālruņiem 7093907, 7093918 vai e - pastu: [email protected] līdz pirmdienai, 12. maijam, plkst. 17.00.

Katru gadu Dzintaru koncertzālē tradicionāli tiek aicināti uzstāties Eiropas mēroga orķestri, kuri svinīgi atklāj kārtējo sezonu ar brīnišķīgiem un pasaulslaveniem skaņdarbiem. Šogad vasaru Dzintaru koncertzālē 16. maijā plkst. 19:00 uzsāks Polijas Radio simfoniskais orķestris diriģenta Pavela Pšitocka vadībā. Programmā dzirdēsim "Oginska Polonēzi", "Koncertu flautai un orķestrim" un "7. simfoniju".

Uz tikšanos Dzintaru koncertzālē! Tā ir lieliska iespēja sākt vasaru ar pozitīvām emocijām un pacilātā garastāvoklī. Aicinām baudīt svaigu gaisu, jūras smaržu un burvīgu mūziku Dzintaros!

Informācija: www.dzk.lv
Biļetes: www.bilesuparadize.lv

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Dzintaru koncertzāle; Raimonds Munkevics;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2020 PRCentrs.Lv