Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Pakalpojumi un produkti

Aicinām uz „Mantinieku” piepildīt mugursomas un penāļus

Publicēts 2009-08-16 10:07:24

Samazināt palielināt tekstu

14.08.2009

Visticamāk, ka šis ir laiks, kad skolēni un studenti uz pirkstiem skaita līdz mācību sākumam atlikušās brīvās dienas. Mugursomas un penāļi pamazām tiks piepildīti, skolās atsāksies murdoņa, brīvo laiku nomainīs mājas darbi – drīz sāksies mācības!

Lai pēdējos brīvos vasaras mirkļus izgaršotu godam un laikus sagatavotos jaunajam mācību gadam, t/c „Domina” laikā no 17. augusta līdz 6. septembrim aicina pie sevis – „Back 2 School”, kur iespējams būs sapirkties visu skolai nepieciešamo, piepildot skolas somu, penāli vai kādu citu skolai vajadzīgu atribūtu, kā arī izbaudīt jautru ballīti un, iespējams, pat laimēt ceļojumu uz Itāliju.

Tomēr, ja gribas ietaupīt līdzekļus, atlicinot nepieciešamo skolas piederumu iegādi, lietderīgāk būs apmeklēt „Mantinieku”, kas tiek organizēts, t/c „Domina” sadarbojoties ar Rīgas Domes Labklājības Departamentu un sociālajiem dienestiem, kur, ņemot līdzi sev nevajadzīgās mācību grāmatas, kancelejas preces u.tml. mantas, varēs tikt pie jaunas – mācību vai studiju procesam noderīgākas.

Savukārt, akcijai „Back 2 School” noslēdzoties, par jautru ballīti gādās mūzikas festivāls „Radio SWH Future” sadarbībā ar radiostaciju „Radio SWH” un „Positivus”. Pasākums tiek organizēts kā atbalsts jaunajiem un daudzsološajiem māksliniekiem, - uz skatuves kāps tādi izpildītāji kā „The Mundane”, Andis Grīva, „Maia's Marvellous”, „Gaujarts”, „Satellites LV” un „Instrumenti”, turklāt „Radio SWH Future” vadīs jau pazīstamie „Radio SWH” dīdžeji Toms Grēviņš un Artis Volfs.

Īsti skolēnu un studentu svētki trīs nedēļu garumā – izbaudi tos un, kas to zina, varbūt tieši Tavs pirkums būs pats veiksmīgākais, un Tu laimēsi kādu balvu no t/c „Domina” un „Bergamo Turismo” organizācijas!

Sekojiet līdzi jaunākajai informācijai „Back 2 School” mājas lapā:
www.domina-shopping.lv/back2school

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Back 2 School;
Copyright © 2007-2019 PRCentrs.Lv