Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Prokuratūras, Valsts un pašvaldības policijas darbība

Aizdomās par narkotisko vielu izplatīšanu Jelgavā aizturēts vīrietis

Publicēts 2007-04-24 12:45:22

Samazināt palielināt tekstu

Aprīļa sākumā Organizētās noziedzības apkarošanas pārvaldes darbinieki (ONAP) sadarbībā ar Jelgavas pilsētas un rajona policijas pārvaldes (PRPP) darbiniekiem, turpinot pastiprinātu cīņu ar nelegālu narkotisko vielu apriti Jelgavā, aizturēja organizētās noziedzīgās grupas dalībnieku, kurš nodarbojās ar narkotisko vielu tirdzniecību Jelgavā.

Šā gada 14.aprīlī Jelgavā, Katoļu ielā Valsts policijas (VP) Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes ONAP darbinieki, aizdomās par narkotisko vielu realizāciju lielā apmērā, nozieguma izdarīšanas brīdī, aizturēja 1985. gadā dzimušu vīrieti.

Pie aizturētās personas policijas darbinieki atrada un atsavināja 43 gramus amfetamīna, kā kopējā vērtība nelegālajā apritē ir aptuveni Ls 430.

Policijas rīcībā esošā informācija liecina, ka aizturētais vīrietis jau ilgāku laiku darbojies kā narkotisko vielu izplatītājs Jelgavā, tai skaitā, Jelgavas nakts klubos un citās jauniešu izklaides vietās.

Par minēto faktu Jelgavas PRPP uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 2531.panta 1. daļas "Par narkotisko un psihotropo vielu neatļautu iegādāšanos un glabāšanu realizācijas nolūkā un neatļautu realizēšanu", kas paredz sodu ar brīvības atņemšana uz laiku no pieciem līdz desmit gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas un ar policijas kontroli uz laiku līdz trim gadiem.

1985.gadā dzimušajam vīrietim piemērots drošības līdzeklis apcietinājums.

VP Jelgavas PRPP tiek turpināta pirmstiesas izmeklēšana ar mērķi noskaidrot citus noziedzīgos nodarījumus, ko, iespējams, izdarījis aizturētais vīrietis, kā arī citas iesaistītās personas.

www.vp.gov.lv

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Narkotikas;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2021 PRCentrs.Lv