Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Prokuratūras, Valsts un pašvaldības policijas darbība

Aizdomās par narkotisko vielu izplatīšanu publiskās izklaides vietās aizturēts vīrietis

Publicēts 2007-04-23 13:30:14

Samazināt palielināt tekstu

Aizvadītās nedēļas nogalē Valsts policijas (VP) Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes (GKrPP) Organizētās noziedzības apkarošanas pārvaldes darbinieki (ONAP) sadarbībā ar Jelgavas pilsētas un rajona policijas pārvaldes (PRPP) darbiniekiem, turpinot cīņu ar nelegālu narkotisko vielu apriti Jelgavā, aizturēja organizētas noziedzīgas grupas dalībnieku, kurš nodarbojās ar narkotisko vielu vairumtirdzniecību.

Šā gada 21.aprīlī ONAP darbinieki operatīvo meklēšanas pasākumu kompleksa laikā Jelgavā, Loka maģistrālē, aizdomās par narkotisko vielu realizāciju lielā apmērā, nozieguma izdarīšanas brīdī, aizturēja 1985. gadā dzimušu vīrieti, kurš nodarbojās ar narkotisko vielu izplatīšanu publiskās izklaides vietās Rīgā un Jelgavā.

Pie aizturētā vīrieša policijas darbinieki atrada un atsavināja 100 MDMA tabletes ar logo "Zvaigzne", kā kopējā vērtība nelegālajā apritē ir aptuveni Ls 400.

Par notikušo Jelgavas PRPP darbinieki uzsākuši kriminālprocesu pēc Krimināllikuma 2531.panta 3.daļas "Par narkotisko un psihotropo vielu neatļautu izgatavošanu, iegādāšanos, glabāšanu, pārvadāšanu un pārsūtīšanu realizācijas nolūkā, ja to izdarījusi organizēta grupa vai ja tās izdarītas ar narkotiskajām vielām vai psihotropajām vielām lielā apmērā", kas paredz sodu ar brīvības atņemšana uz laiku no astoņiem līdz piecpadsmit gadiem, konfiscējot mantu, un ar policijas kontroli uz laiku līdz trim gadiem.

1985.gadā dzimušajam vīrietim piemērots drošības līdzeklis apcietinājums.

VP Jelgavas PRPP tiek turpināta pirmstiesas izmeklēšana ar mērķi noskaidrot citas noziedzīgā nodarījumā iesaistītās personas un aizturētā saistību ar citiem noziedzīgiem nodarījumiem.

www.vp.gov.lv

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Narkotikas;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2021 PRCentrs.Lv