Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Prokuratūras, Valsts un pašvaldības policijas darbība

Aizdomās par nelegālo narkotisko vielu izplatīšanu, tai skaitā kokaīna, aizturēti trīs vīrieši

Publicēts 2007-04-24 08:18:22

Samazināt palielināt tekstu

Aizvadītajā nedēļā Organizētās noziedzības apkarošanas pārvaldes (ONAP) darbinieki sadarbībā ar VID Muitas kriminālpārvaldes darbiniekiem operatīvo pasākumu rezultātā aizturēja organizētas noziedzīgas grupas dalībniekus, kuri nodarbojās ar narkotisko un psihotropo vielu, tai skaitā kokaīna, kontrabandu uz Latviju un tā tālāko izplatīšanu vairumtirdzniecībā.

Šā gada 18.aprīlī Rīgā, A.Deglava ielā Valsts policijas (VP) Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes (GKrPP) ONAP darbinieki, veicot operatīvos pasākumus par narkotisko vielu glabāšanu, realizācijas nolūkā, nozieguma izdarīšanas brīdī aizturēja 1959.gadā dzimušu vīrieti, 1957.gadā dzimušu vīrieti un 1964.gadā dzimušu vīrieti.

Pie aizturētajām personām tika atrasti un atsavināti 561,8814 grami kokaīna, 0,1177 grami amfetamīna un 0,4150 grami marihuānas, kopējā atsavināto vielu vērtība nelegālajā apritē ir aptuveni Ls 25 000, kā arī 132 dažāda kalibra patronas un pistoles klusinātājs, kas varētu liecināt par noziedzīgās grupas dalībnieku iespējamo saistību arī ar vardarbīgiem noziedzīgiem nodarījumiem.

Par notikušo ir uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 2531.panta 3.daļas "Par narkotisko un psihotropo vielu neatļautu izgatavošanu, iegādāšanos, glabāšanu, pārvadāšanu un pārsūtīšanu realizācijas nolūkā, ja to izdarījusi organizēta grupa vai ja tās izdarītas ar narkotiskajām vielām vai psihotropajām vielām lielā apmērā", kas paredz sodu ar brīvības atņemšana uz laiku no astoņiem līdz piecpadsmit gadiem, konfiscējot mantu, un ar policijas kontroli uz laiku līdz trim gadiem.

1959.gadā un 1957.gadā dzimušajiem vīriešiem piemērots drošības līdzeklis apcietinājums un 1964.gadā dzimušajam vīrietim piemērots drošības līdzeklis – nodošana policijas uzraudzībā.

VP GKrPP ONAP turpinās pirmstiesas izmeklēšana ar mērķi noskaidrot citus aizturēto personu izdarītos noziedzīgos nodarījumus.

www.vp.gov.lv

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Narkotikas;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2021 PRCentrs.Lv