Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Likumi, rīkojumi, noteikumi, tiesību akti

Aizsardzības īpašumu valsts aģentūras vietā tiks izveidots Valsts aizsardzības militāro objektu un iepirkumu centrs

Publicēts 2009-10-16 01:51:45

Samazināt palielināt tekstu

13.10.2009

Šodien, 13. oktobrī, Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Aizsardzības ministrijas (AM) iesniegtais MK rīkojuma projekts „Par Aizsardzības īpašumu valsts aģentūras likvidāciju un Valsts aizsardzības militāro objektu un iepirkumu centra izveidi”.

MK rīkojums sagatavots, ņemot vērā MK pieņemtos lēmumus par valsts pārvaldes sistēmas un civildienesta optimizēšanu, uzdevumu maksimāli samazināt iestādes administratīvās izmaksas, kā arī par valsts aģentūru tiesiskā regulējuma un finansēšanas modeļa pilnveidošanu.

MK rīkojums paredz likvidēt Aizsardzības īpašumu valsts aģentūra (AĪVA) un tās vietā izveidot AM pakļautībā esošu iestādi - Valsts aizsardzības militāro objektu un iepirkumu centru (Centrs), kas būs AĪVA saistību un tiesību pārņēmējs.

Centra mērķis būs pārvaldīt AM, Nacionālo bruņoto spēku (NBS) un AM padotībā esošo iestāžu darbības nodrošināšanai nepieciešamo nekustamo īpašumu un veikt iepirkumu AM, NBS un AM padotībā esošo iestāžu vajadzībām. Centra izveide vērsta uz NBS neraksturīgo uzdevumu pārņemšanu. Tajā tiks nodarbinātas civilpersonas un karavīri.

www.mod.gov.lv

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Copyright © 2007-2020 PRCentrs.Lv