Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Eiropas Savienība un NATO

Aizsardzības ministrija piešķir finansējumu NATO valstu rezerves virsnieku kongresa organizēšanai

Publicēts 2007-05-15 16:57:41

Samazināt palielināt tekstu

Šodien, 15. maijā, Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Aizsardzības ministrijas (AM) izstrādātais MK rīkojuma projekts "Par finansējuma piešķiršanu biedrībai "Latvijas Rezerves virsnieku asociācija" kongresa organizēšanai".

Rīkojuma projekts nosaka piešķirt 89403 latus Alianses Rezerves virsnieku konfederācijas, Alianses Medicīnas rezerves virsnieku konfederācijas un Nacionālo rezerves spēku kongresa organizēšanai, kas norisināsies Rīgā no 30.jūlija līdz 5.augustam.

Kongresa galvenais organizators ir Latvijas Rezerves virsnieku asociācija. Plānots, ka Latviju apmeklēs vairāk nekā tūkstotis aktīvo un atvaļināto rezerves virsnieku, kuri simpozijā, komitejās un darba grupās diskutēs par rezervistiem būtiskiem jautājumiem, kā arī piedalīsies sporta un pirmās palīdzības sniegšanas sacensībās.
Šogad pirmo reizi par 60.gadskārtas sanāksmes norises vietu ir izvēlēta viena no jaunajām NATO dalībvalstīm - Latvija.

Alianses Rezerves virsnieku konfederācijas, Alianses Medicīnas rezerves virsnieku konfederācijas un Nacionālo rezerves spēku sadarbības pamatā ar NATO ir nepieciešamība veicināt katras Alianses dalībvalsts aktīvo militāro rezervju potenciālu.

Kopš konfederāciju dibināšanas 1948.gadā visu NATO valstu nacionālo rezervju asociācijas ir kļuvušas par tās dalībniecēm, šobrīd kopējais dalībnieku skaits pārsniedz 800 000 rezerves virsnieku.

www.mod.gov.lv

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Copyright © 2007-2019 PRCentrs.Lv