Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Valsts aizsardzība un bruņotie spēki

Aizsardzības ministrija veic pārrunas lauka formas tērpa iegādes līgumsaistību atvieglošanai

Publicēts 2009-06-28 16:03:30

Samazināt palielināt tekstu

26.06.2009

Aizsardzības ministrija šonedēļ tikās ar SIA „Brasa”, lai pārskatītu vienošanās nosacījumus, kas paredz uzņēmuma veikto lauka formas tērpa komplektu šūšanu.

Tikšanās laikā Aizsardzības ministrijas un SIA „Brasa” pārstāvji vienojās, ka šā gada 3.ceturksnī plānotie pasūtījuma apjomi tiks apmaksāti, savukārt 4.ceturksnī un 2010.gadā plānotie pasūtījuma apjomi netiks veikti. Formas tērpi tiks nodrošināti no Nacionālo bruņoto spēku (NBS) rezervēm.

SIA „Brasa” NBS karavīriem domātos lauka formas tērpa komplektus šuj kopš 2007.gada. Noslēgtais līgums paredz lauka formas tērpa komplektu šūšanu līdz 2014.gadam.

Jūlija sākumā paredzētas sarunas arī ar zviedru firmu „SAAB Barracuda AB”, kas Aizsardzības ministrijai no 2006. līdz 2014.gadam apņēmusies piegādāt audumu lauka formas tērpa šūšanai. Aizsardzības ministrija ierosinās šā gada atlikušo maksājumu sadalīt pa daļām, samaksu veicot šogad un 2010.gadā, un pie viena atteikties no 2010. gadā plānotā iepirkuma.

Lai samazinātu valsts aizsardzībai piešķirto budžeta līdzekļu tēriņu, Aizsardzības ministrija šobrīd pārskata noslēgto līgumu nosacījumus. Sarunu rezultātā ministrijai ir izdevies vienoties par aptuveni 10% lielu atlaidi gandrīz visiem noslēgtajiem līgumiem.

www.mod.gov.lv

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Copyright © 2007-2020 PRCentrs.Lv