Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Pasākumi, notikumi, semināri, konferences, tikšanās

Aizsardzības ministrs apmeklēs Jelgavas Mašīnbūves rūpnīcu un Latvijas Lauksaimniecības universitāti

Publicēts 2007-11-28 23:33:29

Samazināt palielināt tekstu

Rīt, 29.novembrī, aizsardzības ministrs Atis Slakteris, Nacionālo bruņoto spēku (NBS) Nodrošinājuma pavēlniecības komandieris pulkvežleitnants Sandris Brālēns un Mašīnbūves un metālapstrādes rūpniecības uzņēmumu asociācijas valdes priekšsēdētājs Vilnis Rantiņš apmeklēs Jelgavas Mašīnbūves rūpnīcu.

Vizītes mērķis ir klātienē iepazīties ar rūpnīcas darbu un apspriest Latvijas mašīnbūves uzņēmumu iespējas piedalīties militāra rakstura pasūtījumu izpildē, nodrošinot valsts aizsardzības sistēmas vajadzības un veicinot rūpniecības nozares izaugsmi.

Jelgavā aizsardzības ministrs apmeklēs Latvijas Lauksaimniecības universitāti, kur tiksies ar Tehniskās fakultātes vadību un pasniedzējiem.

Mašīnbūves un metālapstrādes rūpniecības uzņēmumu asociācijas uzņēmumi kopumā ražo preces par vairāk nekā miljardu latu un vairāk nekā divas trešdaļas no saražotā eksportē gan uz Eiropas Savienības valstīm, gan ASV, Ķīnu, Krieviju un Japānu.

Preses un citu informācijas līdzekļu ievērībai!

Aizsardzības ministrs Atis Slakteris apmeklēs Jelgavas Mašīnbūves rūpnīcu Kr. Barona ielā 40, rīt, 29.11., plkst. 11.00.

www.mod.gov.lv

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Atis Slakteris;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2020 PRCentrs.Lv