Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Ugunsdrošība, glābšana un civilā aizsardzība

Akcijā Dzīvais ūdens - 2007 Jūras spēku vienības konfiscē 9 nelikumīgus zvejas rīkus

Publicēts 2007-10-24 12:23:35

Samazināt palielināt tekstu

No šā gada 1. oktobra līdz 1. novembrim norisinās akcija "Dzīvais ūdens - 2007", iepriekšējos gados saukta "Lašiem būt!", ko organizē biedrība "Latvijas Makšķernieku asociācija" sadarbībā ar LR Aizsardzības un Iekšlietu ministrijas struktūrām un ieinteresētajām sabiedriskajām organizācijām.

Akcijas mērķis – nodrošināt Latvijas Republikas dabas resursu aizsardzību un novērst zvejniecību reglamentējošo normatīvo aktu pārkāpumus, kā arī sekmēt zivju resursu saglabāšanu.

Jau septīto gadu akcijā piedalās Nacionālo bruņoto spēku Jūras spēku vienības.

JS Krasta apsardzes dienests, atbilstoši savai kompetencei, piedalās ekoloģiskajā uzraudzībā un organizē sadarbību ar Valsts vides dienestu, nodrošinot JS kuģu un personālsastāva izmantošanu vides aizsardzības akcijas "Dzīvais ūdens" realizēšanai.

JS Krasta apsardzes kuģi KA 06 "Gaisma" un KA 14 "Astra" kopā ar Jūras un iekšējo ūdeņu pārvaldes inspektoriem veic vairākas patrulēšanas Latvijas Republikas jurisdikcijā esošajos ūdeņos ar mērķi pārbaudīt lašu zvejas aizlieguma un zvejniecības noteikumu ievērošanu.

22. oktobrī JS kuģis "Gaisma" laikā no plkst. 01.00 līdz 04.00, patrulējot atbildības rajonā Roja-Kolka, konfiscēja 3 nelikumīgus zvejas rīkus, kopējā garumā 170 m, savukārt JS kuģis "Astra" vakar Irbes jūras šaurumā laikā no 02.00 līdz 16.00 konfiscēja 6 nelikumīgus zvejas rīkus, kopējā garumā 250 m.

www.mrcc.lv

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Copyright © 2007-2019 PRCentrs.Lv