Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Auto un transports

ALD Automotive 2007. gadā iekarojusi 15% no Baltijas pilna servisa auto līzinga tirgus

Publicēts 2008-03-27 23:48:35

Samazināt palielināt tekstu

Autoparka vadības un pilna servisa auto līzinga pakalpojumu kompānija "ALD Automotive" līdz 2007. gada beigām Baltijas valstīs nodevusi nomā vairāk nekā 3000 automobiļu, kas ir par 150% vairāk nekā gadu iepriekš. "Pagājušā gada laikā esam iekarojuši 15% no Baltijas pilna servisa auto līzinga tirgus," norāda "ALD Automotive" Baltijas reģionālais vadītājs Franks Svenhards (Frank Svenhard), piebilstot, ka tuvāko gadu laikā plānots sasniegt vismaz 30% no kopējā Baltijas pilna servisa auto līzinga tirgus.

Baltijā šobrīd ir vairāk nekā 600 "ALD Automotive" klientu. Tie ir uzņēmumi un valsts iestādes, kas savām vajadzībām aktīvi izmanto autoparku. "Šobrīd Baltijas valstīs ir vērojama pilna servisa auto līzinga jomas izaugsme. Daudziem uzņēmējiem tas vairs nav tik miglains jēdziens, kāds tas bija pirms kādiem trīs-četriem gadiem. Šis pakalpojums turpina iekarot savu auditoriju, un joma turpina stabilu izaugsmi," saka SIA "ALD Automotive" valdes loceklis Andrejs Pančenko, norādot, ka pasaulē šis ir viens no populārākajiem risinājumiem to korporatīvo klientu vidū, kuru darbībā nepieciešams autotransports,.

Īsumā par "ALD Automotive":
"ALD Automotive" ir viens no vadošajiem un lielākajiem autoparku vadības un pilna servisa līzinga pakalpojumu sniedzējiem pasaulē ar vairāk kā 60 gadu pieredzi. Uzņēmums darbojas 39 valstīs, nodarbina aptuveni 3 600 cilvēku un pārvalda vairāk kā 730 000 automašīnas.

Igaunijā "ALD Automotive" darbojas kopš 2005. gada, taču aktīvu darbību Baltijas valstīs kompānija uzsāka 2006. gada sākumā, kad tika nodibināts uzņēmums Lietuvā. Kopš 2006.gada vidus "ALD Automotive" pakalpojumi ir pieejami arī Latvijā.

"ALD Automotive" ir daļa no "Société Générale Group", kas specializējas finanšu pakalpojumu sniegšanā un strādā Baltijas tirgū arī kā patēriņa kredītu sniedzējs "InservissCredit" Latvijā.

Société Générale

Société Générale Group ir viena no lielākajām finanšu pakalpojumu grupām eiro zonā. Grupa nodarbina vairāk kā 120 000 cilvēku visā pasaulē trijos biznesa virzienos:
•Bankas un finansu pakalpojumi privātpersonām: Société Générale Group apkalpo vairāk kā 24,6 miljonus klientus visā pasaulē;
•Starptautiska ieguldījumu pārvalde un pakalpojumi: Société Générale Group ir viena no lielākajām bankām eiro zonā pēc aktīvu (EUR 2 585 miljard., 2006.gada 31.decembrī) un kapitāla apjoma (EUR 450,1 miljard., 2007.gada 31.septembrī) pārvaldīšanas.
•Korporatīvie bankas un investīciju pakalpojumi: Société Générale ir viens no pasaules līderiem, kas piedāvā pakalpojumus eiro galvenajos tirgos, derivātu un strukturētajās finansēs.
Société Générale Group iekļauts piecos nozīmīgākajos sociāli-atbildīgu investīciju indeksos www.socgen.com.

ALD Automotive
"ALD Automotive" ir "Société Générale Group" operatīvā līzinga un autoparku vadības pakalpojumu biznesa virziens. "ALD Automotive" ir viens no lielākajiem šī pakalpojuma sniedzējiem Eiropā:
•Darbojas 39 valstīs;
•Nodarbina 3 600 cilvēku;
•Pārvalda vairāk nekā 730 000 automašīnas (2007. gada decembra dati).

Profesionālisma un pakalpojumu kvalitātes apvienojums nodrošina klientiem augstas pievienotās vērtības risinājumus vietējā un starptautiskajā mērogā.

www.aldautomotive.com

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: ALD Automotive, SIA;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2022 PRCentrs.Lv