Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Apdrošināšana

Aon Latvia 2007. gadā palielinājusi apgrozījumu par 54% un papildinājusi savu klientu portfeli ar Latvijas ekonomikai nozīmīgiem uzņēmumiem

Publicēts 2008-04-28 10:12:59

Samazināt palielināt tekstu

Rīga, 28.04.2008. Vadošā Latvijas apdrošināšanas brokeru un risku vadības konsultantu kompānija Aon Latvia 2007. gadā palielinājusi savu neto apgrozījumu par 54%, sasniedzot 0,63 milj. LVL. Peļņa (pirms nodokļu nomaksas) veidojusi 14% no apgrozījuma. 2008. gadā Aon Latvia plāno apgrozījuma pieaugumu par 30%, bet peļņu – 5% apjomā no apgrozījuma.

"Pagājušais gads neapšaubāmi bija ļoti veiksmīgs mūsu kompānijai. Uz to tieši norāda darbības finanšu rādītāji, kā arī tas fakts, ka mums izdevies paplašināt klientu loku ar Latvijas ekonomikai nozīmīgiem uzņēmumiem. Šobrīd Aon Latvia speciālistu štats jau pārsniedz 20 cilvēkus, tāpēc šajā gadā mēs plānojam vēl vairāk paplašināt klientu portfeli. Turklāt kompānijas plānos šajā gadā ir ieviest dažus IT risinājumus, kuri palīdzēs nodrošināt vēl ērtāku un vienkāršāku pieeju mūsu pakalpojumiem un produktiem," atzīmēja apdrošināšanas brokeru un risku vadības konsultantu uzņēmuma Aon Latvia vadītāja Ņina Kukuškina.

2008. gadā Aon Latvia plāno aktīvāk attīstīt sadarbību ar apdrošinātājiem no ES valstīm, lai uzturētu pienācīgu konkurences līmeni Latvijas apdrošināšanas tirgū un nodrošinātu saviem klientiem arvien mūsdienīgākus risinājumus.

Kukuškinas kundze papildināja: "Kopumā par 2007. gadu apdrošināšanas nozares kopējais prēmiju apjoma pieaugums saistīts galvenokārt ar tarifu palielināšanos OCTA, auto KASKO, veselības apdrošināšanas polisēm, kā arī aizvien pieaugošu privātpersonu interesi pēc uzkrājošajiem produktiem. Savukārt Aon Latvia apkalpo tikai juridiskas personas, un tāpēc mūsu apgrozījuma pieaugums saistāms tieši ar sadarbības ar pastāvīgajiem klientiem paplašināšanos un jaunu klientu skaita pieaugumu."

Par kompāniju Aon
Aon Latvia ietilpst Aon Corporation (NYSE:AOC), kas ir pasaules līderis risku vadības, apdrošināšanas un pārapdrošināšanas brokeru pakalpojumu un konsultāciju par personāla vadību sniegšanas sfērā. 36 tūktoši Aon profesionāļu visā pasaulē nodrošina saviem klientiem inovatīvu un efektīvu pieeju risku vadībā un lēmumos, kuri vērsti uz produktīvu personāla darbu. Kompānijas plašie resursi, nozares zināšanas un tehniskā pieredze vietējos tirgos ir pieejamas, pateicoties 500 birojiem vairāk nekā 120 pasaules valstīs. Pēc konsultāciju kompānijas A.M. Best datiem, 2007.gadā pēc brokeru ieņēmumu summas Aon ierindojās pirmajā vietā starp pasaules apdrošināšanas brokeriem. Savukārt Business Insurance 2007. gadā veiktajā aptaujā lasītāji to nosaukuši par labāko apdrošināšanas un pārapdrošināšanas starpnieku, labāko konsultāciju firmu darbinieku motivācijas jautājumos. Papildu informācija par Aon: www.aon.com

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Aon Latvia;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2022 PRCentrs.Lv