Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Valsts aizsardzība un bruņotie spēki

Apbalvos gada labākos jaunsargus

Publicēts 2007-12-06 00:11:25

Samazināt palielināt tekstu

7.decembrī Kinoteātra "Rīga" Mazajā zālē notiks Latvijas labāko jaunsargu apbalvošanas ceremonija. Apbalvoti ar Jaunsardzes Atzinības zīmēm tiks 126 vecākās un jaunākās grupas jaunsargi no visas Latvijas.

Lai jaunsargu apbalvotu ar Jaunsardzes apbalvojumu, jaunsargam ir jābūt labām sekmēm mācībās, aktīvi jādarbojas Jaunsardzē, jāuzrāda labus rezultātus Jaunsardzes mācību procesā un jābūt augstiem morāles un ētika principiem.

Gada labāko jaunsargu godināšana kā tradīcija notiek jau septīto gadu. 2001.gadā, pateicoties Amerikas latviešiem Andrejam Muzikantam un Ilmāram Dambergam, Latvijas Jaunsardze kā dāvinājumu saņēma vairāk nekā 1000 Jaunsardzes Atzinības zīmes labākajiem jaunsargiem, lai veicinātu Jaunsardzes prestižu.

Jaunsardzes kustība ir Aizsardzības ministrijas vadīta un finansēta Latvijas jauniešu interešu izglītība, kuru realizējot, jauniešiem tiek veidota pilsoniska apziņa un izpratne par demokrātisku sabiedrību, vienlaicīgu izglītojot jauniešus valsts aizsardzības jomā. Jaunsardzē iesaistījušies vairāk nekā 6500 jaunieši no visiem Latvijas novadiem. Detalizētāka informācija par Jaunsardzi: www.jaunsardze.gov.lv.

Plašsaziņu līdzekļu pārstāvju ievērībai! Par savu dalību pasākumā lūgums informēt pa tel. 26165802 vai 67378176 līdz 6.decembra plkst.16.00!

www.jaunsardze.gov.lv

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Jaunsardze;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2019 PRCentrs.Lv