Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Mediji, reklāma, mārketings

Aprīlī skatītākais analītiskais raidījums – DE FACTO!

Publicēts 2009-05-19 13:19:24

Samazināt palielināt tekstu

18.05.2009

Kā liecina „TNS Latvia” apkopotie dati, laikposmā no 1. līdz 30. aprīlim analītisko raidījumu jomā visu televīzijas kanālu konkurencē pārliecinošu pirmo vietu ieņem LTV1 raidījums „De facto”. Raidījuma vidējā auditorija aprīlī bija 231 000, kas procentuāli sastādīja 24% no visiem Latvijas iedzīvotājiem, kas tajā brīdī skatījās TV.

„Šajā priekšvēlēšanu laikā mums bijis svarīgi saglabāt kritiski analītisku skatījumu uz visiem politiskajiem spēkiem. Un esam gandarīti, ka tik daudziem skatītājiem mūsu darbs ir bijis interesants un šķitis vajadzīgs,” uzsver viena no raidījuma „De facto” veidotājām – žurnāliste Ilze Nagla. Viņa arī uzsver, ka „De facto” komanda tieši aprīlī atklājusi vairākas interesantas lietas – gan saistībā ar degvielas valsts rezervju dīvaino glabāšanu, gan Latvijas Luterāņu baznīcas pretrunīgi vērtētajām sarunām ar Romas katoļu baznīcu, kas var beigties ar abu baznīcu „strukturālu vienotību”. Raidījums arī pētījis dīvainos tēriņus Jūrmalas domē pirms vēlēšanām un uzņēmumu jauno padomju veidošanas principus. Tāpēc raidījuma komanda ir priecīga par paveikto un skatītāju interesi skaidro ar sabiedrības gatavību kritiski analizēt apkārt notiekošo.

Kā zināms, raidījums „De facto” ēterā ir ik svētdienu, tūlīt pēc „Panorāmas” aktuālajām ziņām, plkst. 20:40. Tas augstā kvalitātē, padziļināti un analītiski atspoguļo dažādus sabiedrībai nozīmīgus notikumus. Raidījumu pārmaiņus vada Ilze Nagla un Ivo Kiršblats.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: De facto;
Copyright © 2007-2019 PRCentrs.Lv