Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Izglītība

Apstiprināti Rīgas Juridiskās augstskolas un Rīgas Aeronavigācijas institūta rektori

Publicēts 2009-10-28 01:22:20

Samazināt palielināt tekstu

27.10.2009

Šodien, 2009. gada 27. oktobrī Ministru kabinets apstiprināja filozofijas doktoru profesoru Džordžu Ulrihu (George Ulrich) Rīgas Juridiskās augstskolas rektora amatā un inženierzinātņu doktoru Olafu Jāni Brinkmani Rīgas Aeronavigācijas institūta rektora amatā.

2008.gada 31.decembrī Rīgas Juridiskā augstskola pēc savstarpējās vienošanās pārtrauca darba līgumu ar rektori Lesliju Džeinu Smitu (Lesley Jane Smith), kas tika apstiprināta rektora amatā 2007. gada 20. novembrī. Rīgas Juridiskās augstskolas Dalībnieku sapulce, izvērtējot trīs pretendentu iepriekšējo darba pieredzi, akadēmisko kvalifikāciju un augstskolas attīstības redzējumu, 2009.gada 29. jūlija sēdē par Rīgas Juridiskās augstskolas rektoru ievēlēja profesoru Džordžu Ulrihu.

Savukārt Rīgas Aeronavigācijas institūta 2009. gada 23. septembra Konventa sēdē par institūta rektoru atkārtoti tika ievelēts inženierzinātņu doktors Olafs Jānis Brinkmanis.

Saskaņā ar Augstskolu likuma 17.panta piekto daļu augstskolas ievēlēto rektoru pēc augstskolas dibinātāja ierosinājuma apstiprina Ministru kabinets. Augstskolu likuma 17.panta otrā daļa paredz, ka augstskolā, kura nav universitāte, par rektoru var ievēlēt profesoru vai personu, kurai ir doktora zinātniskais grāds.

www.izm.gov.lv

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Copyright © 2007-2019 PRCentrs.Lv