Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Pašvaldības

Ar 2010.gada jūliju par spēku zaudējušiem atzīs noteikumus par īpaša režīma zonu Jūrmalā un Rīgā

Publicēts 2009-10-31 21:25:45

Samazināt palielināt tekstu

29.10.2009

Ar 2010.gada 1.jūliju par spēku zaudējušiem tiks atzīti Ministru kabineta noteikumi par īpaša režīma zonu Jūrmalas un Rīgas pilsētu administratīvajā teritorijā, - to paredz Reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministrijas sagatavotie noteikumu projekti, kas ceturtdien, 29.oktobrī, izsludināti valsts sekretāru sanāksmē.

Ministru kabinets šā gada 12.maijā veica grozījumus noteikumos par kārtību, kādā pašvaldības var uzlikt pašvaldību nodevas. Tie paredz, ka kopš šā gada 1.jūlija, lai varētu iekasēt nodevu par transportlīdzekļa iebraukšanu īpaša režīma zonā, pašvaldībai teritorijas plānošanas normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā tās teritorijas plānojumā jānosaka īpaša režīma zona.

Nodevu par transportlīdzekļu iebraukšanu pašvaldības teritorijas plānojumā noteiktā īpaša režīma zonā pašvaldība var iekasēt satiksmes drošības uzlabošanai, sabiedrības veselības, sabiedriskās kārtības un drošības nodrošināšanai, kā arī dabas, īpaši aizsargājamo kultūrvēsturisko teritoriju un kultūras pieminekļu aizsardzībai.

Vienlaikus valdība noteica, ka Reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministrijai jāizstrādā noteikumu projekti, kas paredzēs ar 2010.gada 1.jūliju atzīt par spēku zaudējušiem Ministru kabineta noteikumus par īpaša režīma zonu Jūrmalas un Rīgas pilsētu administratīvajā teritorijā.

Par ministrijas sagatavotajiem noteikumu projektiem vēl jālemj valdībai.

www.raplm.gov.lv

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Copyright © 2007-2020 PRCentrs.Lv