Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Pasākumi, notikumi, semināri, konferences, tikšanās

Ar motivējošu treniņu Rīgā uzstāsies pārdošanas eksperts no ASV

Publicēts 2009-11-09 18:59:53

Samazināt palielināt tekstu

05.11.2009

Š.g. 25. un 26. novembrī tulkojumu birojs Inscritus sadarbībā ar Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru (LTRK) organizē pārdošanas eksperta un treniņu vadītāja Doug Dvorak no ASV divu dienu motivējošu pārdošanas treniņu „Paaugstini savus pārdošanas rezultātus un uzveic konkurentu sarežģītos ekonomiskos apstākļos!”(„Boost your sales and conquer your competitor in difficult economic times!”)

Pārdošanas eksperta Doug Dvorak treniņš notiks LTRK konferenču zālē (Kr.Valdemāra ielā 35, Rīgā) 25., 26. novembrī no plkst. 9.30 līdz 17.30

Šis nebūs vienkārši seminārs vai apmācība, tā būs attieksmes maiņa panākumu gūšanai!

Doug Dvorak (ASV) ir pārdošanas eksperts un lektors ar starptautisku pieredzi, vairāku pārdošanas grāmatu autors. Viņa pieredze pārdošanā, līderībā, vadībā un klientu lojalitātes programmu izstrādāšanā ir ļāvusi viņam kļūt par vienu no pasaules vispieprasītākajiem konsultantiem. Lektors ieguvis starptautisku reputāciju kā spēcīgu izglītojošu metožu un motivēšanas tehniku eksperts, kā arī augstu novērtēta viņa pieredze visos uzņēmējdarbības līmeņos, korporatīvajā izglītībā, veiksmes treniņos un korporatīvā humora ieviešanā.

Doug Dvorak klienti raksturojami kā Fortune 1000 kompānijas, kā arī mazi un vidēji uzņēmumi, civilās organizācijas un pakalpojumu kompānijas. Starp Doug Dvorak klientiem minami tādi uzņēmumi kā Intel, Marriott Hotels & Resorts, Westin Hotels & Resorts, Swisport Cargo Services, IBM, Merryl Lynch u.c.

Doug Dvorak ir autors  vairākām grāmatām: “The Masters of Success”, “101 Motivational Mantras and B.Y.O.B - Build Your Own Brand”, “How to Harness the Secret Powers of Personal Branding”.

Plašāka informācija un pieteikšanās: www.inscritus.lv sadaļā apmācība vai
http://www.chamber.lv

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Copyright © 2007-2019 PRCentrs.Lv