Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Sabiedrība un ģimene

Ar rītdienu Sabiedrība par atklātību Delna veiks izglītojušos pasākumus pretkorupcijas jomā Latvijas skolās

Publicēts 2008-01-09 12:19:44

Samazināt palielināt tekstu

08.01.2008

Savas darbības desmito gadu, Sabiedrība par atklātību Delna uzsāk ar diskusiju un pilsoniskās izglītības projekta realizāciju vidusskolu jauniešiem. Delnas eksperti ar piemēriem un lekcijām vēlas parādīt caurskatāmības trūkuma, atbildīguma un korupcijas ietekmi uz tādām sfērām kā personas brīvība, ekonomiskā labklājība, vienlīdzība un drošības standarti. Projekta mērķa grupa ir vidējo izglītības mācību iestāžu audzēkņi un skolotāji. Delnas eksperti pasniegs lekcijas projektā iesaistītajās skolās Rīgā, Cēsīs, Valmierā, Liepājā, Dobelē, Saldū, Jēkabpilī, Daugavpilī, Ventspilī, Jelgavā un Olainē.

Lekcijas plānotas kā interaktīvs notikums, lai veicinātu jauniešu diskusiju spēju par aktuāliem jautājumiem Latvijā un Eiropas Savienībā – informācijas pieejamība, likumu vara, amatpersonu atbildība, ētika un interešu konflikti.

Projektā paredzēts pasniegt 15 lekcijas skolniekiem, 3 lekcijas skolotājiem, sagatavot un publicēt mācību materiālu – brošūru un organizēt vasaras debašu skolu 20 aktīvākajiem skolniekiem 2008.gada jūlijā.

Projektu finansiāli atbalsta Eiropas Komisija, Sabiedrības integrācijas fonds, kā arī a/s Parex Banka, advokātu birojs Glimstedt un partneri, Sia Luna un Sia Antaris.

Plašāku informāciju par foruma norisi var iegūt, zvanot pa tālruni 7285585 (darba dienās no 10.00-14.00) Agrim Vārpiņam ([email protected]).

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Delna;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2020 PRCentrs.Lv