Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Bankas, kredīti un līzings

Arī Rēzeknē būs pieejamas bezmaksas konsultācijas kredītņēmējiem

Publicēts 2009-07-30 14:08:38

Samazināt palielināt tekstu

No nākamās nedēļas (3.augusta) kredītņēmējiem, kam ir nepieciešams speciālista padoms, Rēzeknē būs pieejamas Latvijas Kredītņēmēju apvienības (turpmāk – LAKRA) konsultanta, zvērināta advokāta Artūra Patmalnieka bezmaksas konsultācijas.

Kā ziņots iepriekš, pagājušajā piektdienā, 24. jūlijā Rēzeknē notika pirmais LAKRA rīkotais bezmaksas seminārs kredītņēmējiem. Tā mērķis bija sniegt ieskatu tipiskākajās kredītņēmēju problēmsituācijās un to iespējamajos risinājumos. Semināra apmeklētāji atzina, ka problēmas esot gan ar kredītmaksājumu veikšanu, gan komunikācijā ar kredītiestādi. „Arī Latgalē dzīvojošajiem ir nepieciešamas individuālas konsultācijas, taču ne katrs spēj atļauties mērot ceļu uz Rīgu, lai bez maksas tās saņemtu pie LAKRA konsultantiem. Kredītņēmēju problēmas samilzt un ik dienu strādājot ar saviem klientiem es to ļoti labi redzu. Tāpēc esmu nolēmis iesaistīties kredītņēmēju atbalsta tīklā un dalīties ar savām zināšanām un pieredzi,” uzsver A.Patmalnieks. Tāpat kā pārējie speciālisti arī A.Patmalnieks savā prakses vietā bez maksas konsultēs tikai LAKRA biedrus.

Jau gada sākumā LAKRA aicināja Latvijas juristus rast iespēju bez atlīdzības konsultēt kredītņēmējus, kas nonākuši problēmsituācijās ar kredītiestādēm. Diemžēl atsaucās tikai neliels skaits Rīgā praktizējošu juristu, kā arī virkne finansistu un ekonomistu. Tā kā LAKRA ir saņēmusi informāciju, ka dažādas personas uzdodas par kredītņēmēju aizstāvjiem un dažādām metodēm piedāvā risināt kredītņēmēju problēmas, tad LAKRA atgādina, ka visu apvienības konsultantu vārdi ir atrodami LAKRA mājas lapā www.kreditnemeji.lv , kur var pārliecināties par speciālista sadarbību ar apvienību.

Kredītņēmēji, kas vēlas pieteikties uz konsultāciju Rēzeknē pie A.Patmalnieka, ir aicināti zvanīt pa tālruni 22108059. A.Patmalnieks pieņem Rēzeknē, Atbrīvošanas alejā 88. Savukārt kredītņēmēji, kuri vēlas konsultēties pie speciālistiem Rīgā, lai pieteiktos uz konsultāciju, jāzvana uz LAKRA pa tālruni 20042039.

Papildu informācija par LAKRA – www.kreditnemeji.lv

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Latvijas kredītņēmēju apvienība;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2020 PRCentrs.Lv