Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Ārlietas

Ārlietu ministrija atzinīgi vērtē Gruzijas progresu demokrātisku vēlēšanu organizēšanā

Publicēts 2008-05-23 10:35:55

Samazināt palielināt tekstu

22.05.2008

Ārlietu ministrija atzinīgi vērtē Gruzijas parlamenta vēlēšanu norisi, kurās vērojami uzlabojumi un tuvināšanās starptautisko standartu izpildei. Vēlēšanu procesā nodrošināta nacionālās likumdošanas īstenošana un procedūru pilnveidošana.

"Gruzijas Centrālā vēlēšanu komisija ir veikusi būtisku darbu, cenšoties īstenot starptautisko organizāciju rekomendāciju izpildi, kas tika paustas pēc Gruzijas prezidenta vēlēšanām šī gada 5.janvārī. Pozitīvi vērtējama starptautisko novērotāju klātbūtne un aktīvā līdzdalība Gruzijas parlamenta vēlēšanu procesā, tādējādi veicinot vēlēšanu norises caurskatāmību," norāda ārlietu ministrs Māris Riekstiņš.

Ārlietu ministrija aicina Gruziju sekmēt uzsākto reformu īstenošanu un virzību uz demokrātijas stiprināšanu. Latvija turpinās iesākto aktīvo sadarbību ar Gruziju, atbalstot demokrātiskos procesus un Gruzijas integrāciju eiroatlantiskajā telpā.

Šī gada 21.maija Gruzijas parlamenta vēlēšanas novēroja Starptautiska vēlēšanu novērošanas misija ar starptautisko organizāciju pārstāvju, kā arī atsevišķu valstu novērotāju līdzdalību. Latviju šajā misijā pārstāvēja 14 novērotāji.

www.am.gov.lv

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Copyright © 2007-2022 PRCentrs.Lv