Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Enerģētika

Ārlietu ministrijas un Wilton Park konferencē pārrunās enerģētikas drošības jautājumus Austrumu un Baltijas reģionā

Publicēts 2007-09-20 23:48:36

Samazināt palielināt tekstu

Ārlietu ministrijas un Wilton Park organizētā starptautiskā konference Enerģētikas drošība Eiropas Savienībā: Austrumu un Baltijas dimensija (Energy Security in the European Union: The Eastern and Baltic Dimension) notiks no 24. līdz 27. septembrim Jūrmalā, viesnīcā Baltic Beach Hotel. Konferencē tiks pārrunāti enerģētikas drošības jautājumi Austrumu un Baltijas reģionā.

Konferencē par Latvijas un Lielbritānijas enerģētikas drošības prioritāšu perspektīvām diskutēs Ekonomikas ministrijas valsts sekretāra vietniece Ilga Preimate un Lielbritānijas ārlietu ministrijas pārstāvis Tims Abrahams. Konferencē uzstāsies uzņēmuma Latvenergo direktors Kārlis Miķelsons, kā arī Latvijas Ārpolitikas institūta vadītājs Atis Lejiņš. Eiropas Komisiju konferencē pārstāvēs ES Enerģētikas komisāra biroja vadītājs Andris Ķesteris.

Konferencē no Ārlietu ministrijas piedalīsies Plānošanas grupas vadītājs Gints Jegermanis, valsts sekretāra vietniece ekonomiskajos jautājumos Maija Manika, kā arī ministru prezidenta padomnieks ārpolitikas jautājumos Pēteris Ustubs.

Wilton Park ir akadēmiski neatkarīga Lielbritānijas Ārlietu ministrijas bezpeļņas aģentūra, kas organizē augsta līmeņa diskusijas par aktuāliem starptautiskajiem un ES jautājumiem, un diskusijās piedalās plaša profila publiskā sektora, ES institūciju, nevalstiskā sektora pārstāvji, kā arī akadēmiķi.

Ik gadu Wilton Park rīko ap 60 slēgta tipa starptautiskās konferences, no tām 10 ārzemēs. Tā dibināta 1946. gadā pēc Vinstona Čērčila iniciatīvas, lai veicinātu demokrātiju un labklājību Eiropā.

Wilton Park konferencēs apspriež pasaules politikas, ekonomikas un drošības svarīgākos jautājumus. Šī būs pirmā Wilton Park konference Latvijā.

Plašāk par konferenci: http://www.wiltonpark.org.uk/themes/eu/conference.aspx?confref=WP870

www.am.gov.lv

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Copyright © 2007-2019 PRCentrs.Lv