Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Ārlietas

Ārlietu ministrs aicina iestāties par demokrātijas pamatvērtībām pasaulē

Publicēts 2008-05-21 15:52:07

Samazināt palielināt tekstu

20.05.2008

21.maijā pasaulē notiek solidaritātes pasākums, kura mērķis ir pievērst uzmanību, kā arī paust atbalstu cilvēktiesību un fundamentālo brīvību aizstāvībai Kubā, kā arī citās pasaules valstīs.

"Latvija iestājas par demokrātijas pamatvērtībām, kuras balstītas uz tiesiskumu un cilvēktiesību ievērošanu. Latvijas sabiedrība kā pašsaprotamas uztver tiesības, kas ietvertas gan Latvijas Republikas Satversmē, gan ANO Vispārējā cilvēktiesību deklarācijā, kuras 60.gadadiena tiks atzīmēta šogad. Aicinu Latvijas sabiedrību un, jo īpaši, sabiedrības viedokļa paudēju – nevalstiskās organizācijas, kurām ir pieredze universālo pamatvērtību aizstāvībā, pievērst uzmanību šai dienai un izvērtēt iespējas, kā sniegt atbalstu demokrātiski noskaņotajiem spēkiem citur pasaulē. Cik daudz ir pieņemt šādu atbalstu, ir pašu valstu iedzīvotāju ziņā. Tāpat kā valstu iedzīvotāju ziņā ir noteikt savu nākotni," norāda ārlietu ministrs Māris Riekstiņš.

Latvija aicina Kubu nodrošināt iedzīvotājus ar pilsoniskām, ekonomiskām, politiskām un sociālām tiesībām saskaņā ar ANO Vispārējo cilvēktiesību deklarāciju.

www.am.gov.lv

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Māris Riekstiņš;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2022 PRCentrs.Lv