Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Ārlietas

Ārlietu ministrs apsveicis jauno Japānas ārlietu ministru ar iecelšanu amatā

Publicēts 2007-09-03 20:42:01

Samazināt palielināt tekstu

Ārlietu ministrs Artis Pabriks ir apsveicis jauno Japānas ārlietu ministru Nobutaku Mašimuru ( Nobutaka Machimura) ar iecelšanu amatā.

Vēstulē Artis Pabriks vēlēja veiksmīgu darbību jaunajā amatā, pauda vēlmi turpināt divpusējo un daudzpusējo valstu sadarbību, kā arī aicināja Japānas ārlietu ministru apmeklēt Latviju.

Ministrs vēstulē pauda patiesu prieku par Latvijas un Japānas sadarbības attīstību, atzīmēja notikušo vizīšu apmaiņu, jo īpaši uzsverot Japānas imperatora un imperatores vizīti Latvijā.

Tāpat ārlietu ministrs Artis Pabriks ir nosūtījis apsveikuma vēstuli līdzšinējam Japānas ārlietu ministram Taro Aso (Taro Aso) ar ievēlēšanu Liberāli demokrātiskās partijas ģenerālsekretāra amatā.

Bijušajam Japānas ārlietu ministram Taro Aso Artis Pabriks pauda gandarījumu par Latvijas un Japānas sadarbību, kā arī izteica cerību, ka tā turpināsies un attīstīsies. Ministrs novēlēja panākumus jaunajā amatā, kā arī aicināja Taro Aso apmeklēt Latviju.

Ārlietu ministrs arī nosūtījis apsveikuma vēstuli līdzšinējam Japānas parlamenta Ārlietu un drošības komitejas priekšsēdētājam Masuzoem Joiši (Masuzoe Yoichi) saistībā ar viņa iecelšanu veselības, darbaspēka un labklājības ministra amatā.

www.am.gov.lv

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Artis Pabriks;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2019 PRCentrs.Lv