Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Ārlietas

Ārlietu ministrs dodas uz ANO Ģenerālās Asamblejas 62.sesiju

Publicēts 2007-09-20 23:44:44

Samazināt palielināt tekstu

Ārlietu ministrs Artis Pabriks no 23. līdz 28. septembrim uzturēsies ASV, Ņujorkā, lai piedalītos ANO ģenerālās Asamblejas 62. sesijas atklāšanā.

Tikties ar Ņujorkā dzīvojošiem latviešiem un apmeklēt Latviešu luterāņu baznīcu ministrs plāno 23. septembrī.

Artis Pabriks 24. septembrī tiksies ar ASV Valsts departamenta valsts sekretāra palīgu Danielu Frīdu (Daniel Fried) un Apvienoto Arābu Emirātu ārlietu ministru Abdullāhu Bin Zājidu Alnahjānu (Sheikh Abdullah Bin Zayed Al Nahyan).

Tāpat ārlietu ministram 25. septembrī ieplānota dalība ES ārlietu ministru sanāksmē un tikšanās ar Turcijas ārlietu ministru Ali Babakanu (Ali Babacan), Bosnijas un Hercogovinas ārlietu ministru Svenu Alkalaju (Sven Alkalaj), Melnkalnes ārlietu ministru Milanu Ročenu (Milan Roćen), kā arī dalība Latvijas goda konsulāta atklāšanā Ņujorkā.

26. septembrī Artis Pabriks piedalīsies ASV un ES valstu ārlietu ministru sanāksmē, kā arī tiksies ar Amerikas ebreju organizāciju pārstāvjiem.

Ārlietu ministrs 27. septembrī piedalīsies ES un Krievijas ārlietu ministru sanāksmē. Šai dienā ministram ir arī paredzēts tiksies ar Brazīlijas ārlietu ministru Selsu Amorimu (Celso Luiz Nunes Amorim).

www.am.gov.lv

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Artis Pabriks;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2019 PRCentrs.Lv