Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Ārlietas

Ārlietu ministrs Māris Riekstiņš ar Ukrainas mediju pārstāvjiem pārrunās Latvijas pieredzi eiroatlantiskajā integrācijā

Publicēts 2008-03-26 23:27:23

Samazināt palielināt tekstu

27.martā ārlietu ministrs Māris Riekstiņš tiksies ar Ukrainas vadošo mediju pārstāvjiem, lai informētu par Latvijas pieredzi eiroatlantiskajā integrācijā.

Viens no būtiskākajiem sarunas tematiem ir gaidāmais NATO samits, kura ietvaros tiks lemts arī par NATO un Ukrainas sadarbības attīstību. Māris Riekstiņš jau iepriekš paudis viedokli, ka Latvija atbalsta Rīcības plāna dalībai NATO piešķiršanu Ukrainai. Šajā sakarā ministrs īpaši atzinīgi vērtē Ukrainas dalību NATO starptautiskās miera uzturēšanas operācijās.

Māris Riekstiņš atzīmē, ka svarīgs priekšnoteikums veiksmīgai eiroatlantiskajai integrācijai ir sabiedrības informēšana. Liela nozīme ir arī mediju informatīvajam atbalstam komunikācijā ar sabiedrību un tās izglītošanā eiroatlantiskās sadarbības jautājumos.

Runājot par Latvijas ieguvumiem iestājoties NATO un Eiropas Savienībā (ES), ministrs uzsver reformu nozīmi dažādās valsts nozarēs, kas sekmēja demokrātisko vērtību un pilsoniskās sabiedrības attīstību Latvijā.

Māra Riekstiņa tikšanās ar Ukrainas mediju pārstāvjiem notiek Ārlietu un Aizsardzības ministrijas, Latvijas Transatlantiskās organizācijas un Konrāda Adenauera fonda kopējā projekta "Latvija – ES un NATO dalībvalsts" ietvaros. Projekta mērķis ir sekmēt demokrātiskas sabiedrības attīstību NATO un Eiropas Savienības kaimiņvalstīs, kā arī veicināt Latvijas tēla atpazīstamību ārvalstīs.

www.am.gov.lv

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Māris Riekstiņš;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2020 PRCentrs.Lv