Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Pasākumi, notikumi, semināri, konferences, tikšanās

Ārlietu ministrs Māris Riekstiņš dosies darba vizītē uz Zviedriju

Publicēts 2008-01-16 09:35:45

Samazināt palielināt tekstu

16. un 17.janvārī ārlietu ministrs Māris Riekstiņš uzturēsies darba vizītē Zviedrijā, Stokholmā. Dienaskārtībā ir tikšanās ar Zviedrijas ārlietu ministru Karlu Biltu un Zviedrijas ES lietu ministri Cecīliju Malmstrēmu. Ministrs arī atklās Latvijas prezidentūras Baltijas jūras valstu padomē (BJVP) ietvaros organizētu semināru Baltijas jūras reģions Eiropā un izstādi Balticness.

Māris Riekstiņš ar Karlu Biltu pārrunās divpusējās, reģionālās un starptautiskās politikas aktualitātes, tostarp ES enerģētikas politikas jautājumus. Īpaša uzmanība tiks veltīta Latvijas prezidentūrai BJVP un Zviedrijas prezidentūrai Ziemeļu ministru padomē.

Tiekoties ar ES lietu ministri Cecīliju Malmstrēmu tiks apspriestas ES aktualitātes un Lisabonas līgumā ieviestās strukturālās izmaiņas ES. Ārlietu ministrija jau iepriekš paudusi viedokli par to, ka nepieciešams uzsākt konstruktīvas dalībvalstu diskusijas par līguma ieviešanu.

Saistībā ar ceļojošo projektu Balticness ministrs Stokholmas Ekonomikas augstskolā atklās semināru Baltijas jūras reģions Eiropā (Baltic Sea Region in Europe), ievadot diskusiju par Baltijas reģiona lomu Eiropas nākotnes noteikšanā. Ceļojošais projekts ietver arī foto izstādi, kuru Māris Riekstiņš atklās Stokholmas pilsētas bibliotēkā.

www.am.gov.lv

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Māris Riekstiņš;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2020 PRCentrs.Lv