Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Ārlietas

Ārlietu ministrs un Baltkrievijas vēstnieks pārrunā ekonomiskās sadarbības attīstību starp abām valstīm

Publicēts 2007-02-28 17:00:00

Samazināt palielināt tekstu

Ārlietu ministrs Artis Pabriks 28. februārī tikās ar Baltkrievijas vēstnieku Latvijā Aleksandru Gerasimenko un, atzīmējot aktīvo un pozitīvo tirdznieciski ekonomisko sadarbību starp abām valstīm, aicināja Baltkrieviju pilnveidot uzņēmējdarbības vidi, kas ļautu Latvijas uzņēmējiem veiksmīgāk investēt uzņēmumu izveidē un attīstībā Baltkrievijā. Vēstnieks izteica atbalstu Latvijas uzņēmēju darbībai Baltkrievijā.

Abas puses izteica vēlmi tālāk attīstīt kultūras sakarus. Ārlietu ministrs pauda atbalstu Baltkrievijas puses iniciatīvai par Baltkrievu - latviešu, latviešu - baltkrievu vārdnīcas izdošanu. Tāpat viņš atzinīgi novērtēja Baltkrievijas vēstniecības šajā gadā ieplānotos kultūras pasākumus Latvijā.

Ārlietu ministrs atgādināja, ka saskaņošanas stadijā atrodas divi starpvaldību līgumi par sadarbību sociālās drošības jomā un cīņā ar organizēto noziedzību, narkotisko un psihotropo vielu un prekursoru nelegālu apriti, terorismu un citiem noziedzīgiem nodarījumiem.

Apspriežot ES-Baltkrievijas attiecības, ministrs aicināja Baltkrieviju rūpīgi iepazīties ar ES piedāvātajiem priekšlikumiem dialoga atjaunošanai starp ES un Baltkrieviju.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Artis Pabriks; Aleksandrs Gerasimenko;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2019 PRCentrs.Lv