Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Medicīna un Sociālā aprūpe

Ārstējies tagad- maksā vēlāk!

Publicēts 2009-05-14 12:31:23

Samazināt palielināt tekstu

13.05.2009

SIA „Jūrmalas slimnīca” ir noslēgusi līgumu ar SIA „Swedbank līzings” par iespēju pacientiem negaidīt rindā uz operācijām un izmeklējumiem. Sekojot līdzi ekonomiskajiem procesiem, AS „Swedbank” klientiem tiek piedāvāta iespēja Jūrmalas slimnīcā ārstēties uzreiz, bet veikt maksājumus 12 līdz 36 mēnešu laikā.

Jūrmalas slimnīcā tiek veiktas dažāda veida ķirurģiskās un ginekoloģiskās operācijas, kuras tiek atmaksātas no valsts līdzekļiem. Samazinoties valsts finansējuma daļai stacionārajiem pakalpojumiem, samazinās to pacientu skaits, kuriem ir pieejamas valsts atmaksātās operācijas. Lai veicinātu pakalpojumu pieejamību, Jūrmalas slimnīca ir noslēgusi sadarbības līgumu ar Swedbank līzings, lai Swedbank klienti, kam ir regulāri ienākumi Swedbank kontā, var ārstēties uzreiz, nevis gaidīt rindā. Nomaksa ir pieejama stacionārajiem un ambulatorajiem pakalpojumiem, kuru summa sastāda no 150 līdz 7000 latiem.

Četrās operāciju zālēs ik dienu notiek 3-5 plānveida operācijas un 4-7 akūtās operācijas, 2008. gadā tika veiktas 1210 operācijas. Jūrmalas slimnīca ir viena no vadošajām Latvijas slimnīcām minimāli invazīvajā ķirurģijā un laparoskopisko cirkšņa trūču operāciju veikšanā. Slimnīcā izmanto mūsdienīgu aparatūru, kas iegādāta 2007. gadā un tiek regulāri papildināta ar jaunākajām tehnoloģijas iekārtām.

Profesionāli speciālisti komfortablos apstākļos veic minimāli invazīvas operācijas, laparoskopiskas operācijas (trūču plastikas, žultspūšļa, saaugumu pārdalīšanas, apendektomijas, laparoskopijas diagnostikas), paplašinātu kāju vēnu endoskopiskās operācijas, vēdera dobuma konvencionālās operācijas, strutainās ķirurģijas operācijas, vairogdziedzera operācijas, proktoloģiskās operācijas un dažāda veida ginekoloģiskās operācijas (dzemdes, olvadu, olnīcu, laparoskopijas, dzemdes dobuma abrāzijas u.c.).

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Jūrmalas slimnīca, SIA; Swedbank, AS; Operācija; Ārstēšana;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2019 PRCentrs.Lv