Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Pasākumi, notikumi, semināri, konferences, tikšanās

Artis Pabriks dodas darba vizītē uz Turciju

Publicēts 2007-10-02 18:54:02

Samazināt palielināt tekstu

Ārlietu ministrs Artis Pabriks no 3.līdz 5.oktobrim uzturēsies darba vizītē Turcijā, kur viņam ir paredzētas tikšanās ar Turcijas prezidentu Abdullu Gulu un ārlietu ministru Ali Babadžanu. Tikšanās laikā ir plānots pārrunāt Latvijas - Turcijas divpusējo attiecību jautājumus, Turcijas integrācijas procesu Eiropas Savienībā, kā arī citus interesējošus jautājumus.

Vizītes laikā 3.oktobrī ministrs piedalīsies izstādes "Mūsdienu tekstilmāksla Latvijā" atklāšanā Stambulas Bešiktašas municipalitātes Mustafa Kemala centrā. Stambulas iedzīvotāji un pilsētas viesi varēs iepazīties ar Latvijas mākslinieku darbiem no 4. līdz 28.oktobrim. Izstādes atklāšanai sekos Latvijas operdziedātājas Ineses Galantes un pianistes Innas Davidovas koncerts.

Izstāde un koncerts ir daļa no citiem Latvijas vēstniecības Turcijā un Ārlietu ministrijas šajā gādā rīkotājiem kultūras pasākumiem Turcijā, kas tiek organizēti sadarbībā ar Dekoratīvās mākslas un dizaina muzeju, Turcijas vēstniecību Latvijā, Stambulas pilsētas Bešiktašas municipalitāti, Turcijas, Igaunijas, Latvijas, Lietuvas sadraudzības asociāciju un "airBaltic".

www.am.gov.lv

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Artis Pabriks;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2019 PRCentrs.Lv