Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Pasākumi, notikumi, semināri, konferences, tikšanās

Artis Pabriks iepazīšanās vizītē tiekas ar Japānas vēstnieku Latvijā

Publicēts 2007-10-02 18:54:44

Samazināt palielināt tekstu

Ārlietu ministrs Artis Pabriks 2.oktobrī iepazīšanās vizītē tikās ar Japānas vēstnieku Latvijā Akiru Nakajimu (Akira Nakajima) un pauda ieinteresētību parakstīt dubultnodokļu neaplikšanas konvenciju. Tās projektu Latvija ir iesniegusi izskatīšanai Japānas pusei.

Ārlietu ministrs informēja vēstnieku par Japānas ekonomiskās misijas FEC (International Friendship Exchange Council) pārstāvju no vadošiem biznesa uzņēmumiem vizīti Latvijā šā gada septembrī, kas varētu kalpot par pamatu ekonomisko sakaru attīstīšanai.

Japānas vēstnieks pateicās Artim Pabrikam par personisko ieguldījumu Latvijas un Japānas attiecību intensificēšanā un par Japānas imperatora Akihito un imperatores Mičiko vizītes organizēšanu Rīgā.

Ministrs atzīmēja vēlmi rīkot regulāras tikšanās Baltijas valstu un Japānas ārlietu ministriem, par ko bija panākta vienošanās ar iepriekšējo Japānas ārlietu ministru Taro Aso (Taro Aso).

Pēc tikšanās ārlietu ministrs un Japānas vēstnieks devās tikties ar Japāņu mūku, slaveno ainavu arhitektu Šunmjo Masuno (Shunmyo Masuno), kurš uzvarējis Kokneses fonda rīkotajā starptautiskajā ideju konkursā par 20.gadsimta totalitāro režīmu upuru atceres vietas izveidi uz Krievkalna salas Daugavā.

www.am.gov.lv

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Artis Pabriks;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2020 PRCentrs.Lv