Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Pasākumi, notikumi, semināri, konferences, tikšanās

Artis Pabriks tiksies ar Japānas uzņēmējiem no vadošiem biznesa uzņēmumiem

Publicēts 2007-09-14 23:44:17

Samazināt palielināt tekstu

Ārlietu ministrs Artis Pabriks 17.septembrī tiksies ar Japānas ekonomiskās misijas FEC (International Friendship Exchange Council) uzņēmējiem no vadošiem biznesa uzņēmumiem, lai pārrunātu sadarbības iespējas ar Latviju.

Vienpadsmit uzņēmēji no otras lielākās aviokompānijas ANA (All Nippon Airways), Nippon Paper Industries, East Japan Railway Company, Mitsubishi Logistics Cooperation un citiem Japānas uzņēmumiem uzturēsies Latvijā no 15. līdz17.septembrim nolūkā apzināt ekonomiskās iespējas sadarbībai ar mūsu valsti.

Japānas uzņēmējiem vizītes ietvaros plānotas tikšanās arī ar valsts prezidentu Valdi Zatleru, ministru prezidentu Aigaru Kalvīti un ekonomikas ministru Juriju Strodu. Tāpat Japānas uzņēmēji apmeklēs Latvijas Dzelzceļu, Starptautisko lidostu Rīga, kā arī Rīgas brīvostas pārvaldi.

Organizācija dibināta 1981.gadā kā bezpeļņas starptautiska organizācija nolūkā paplašināt daudzpusējo sadarbību ar citām valstīm, paplašinot kontaktus uz privāto iniciatīvu bāzes un ņemot vērā Japānas valdības, kā arī Japānas pārstāvniecību ieteikumus. FEC ir 1500 biedru ietverot kooperatīvos pārstāvjus. Pārsvarā FEC darbojas aktīvi biznesmeņi, kā īpašie biedri darbojas diplomāti, goda biedru sastāvā ir ārvalstu vēstnieki, kas akreditēti Japānā, kā arī prefektūru gubernatori.

www.am.gov.lv

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Artis Pabriks;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2020 PRCentrs.Lv