Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Vide un mājdzīvnieki

Atis Slakteris atzinīgi vērtē glābšanas dienestu darbu piesārņojuma likvidēšanā Daugavā

Publicēts 2007-03-30 18:07:22

Samazināt palielināt tekstu

Ministru prezidenta pienākumu izpildītājs, aizsardzības ministrs Atis Slakteris, apkopojot atbildīgo dienestu ziņojumus par Baltkrievijas naftas produktu vada avārijas izraisītā piesārņojuma likvidēšanu Daugavā, secina, ka nedēļas laikā glābšanas darbi tikuši veikti operatīvi un profesionāli.

Piesārņojums Daugavā ir būtiski samazinājies, un par to liecina šodien vides speciālistu sniegtās ziņas: Baltkrievijā noplūdušā degviela līdz Daugavpilī uzstādītajām bonu rindām pārklāj upi 40% apmērā, bet aiz tām - 5% apmērā.

A. Slakteris norāda: "Kopš brīža, kad saņēmām informāciju no Baltkrievijas par notikušo avāriju, esmu sasaucis Krīzes vadības padomes sēdi un koordinējis avārijas seku novēršanā iesaistīto dienestu darbību. Glābšanas dienestu darbu vērtēju ļoti atzinīgi. Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta, Krasta apsardzes, Zemessardzes, Valsts vides dienesta, Valsts vides dienesta un citu iesaistīto struktūru rīcība ir savstarpēji saskaņota, un tiek darīts viss, lai pēc iespējas operatīvāk tiktu novērsts piesārņojums, cilvēki un daba tiktu pasargāti no dīzeļdegvielas noplūdes izraisīta kaitējuma."

www.mod.gov.lv

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Atis Slakteris; Daugava;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2020 PRCentrs.Lv