Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Valsts aizsardzība un bruņotie spēki

Atis Slakteris uzsver moderna karavīra ekipējuma un formas tērpa nozīmi

Publicēts 2007-12-12 17:03:12

Samazināt palielināt tekstu

Šodien aizsardzības ministrs Atis Slakteris un ASV vēstniece Latvijā Ketrīna Toda Beilija (Catherine Todd Bailey) piedalījās līguma parakstīšanā ar ASV kompāniju Bates Uniform Footwear Wolverine World Wide, Inc. Parakstītais līgums paredz lauka formas vasaras un ziemas šņorzābaku izgatavošanu Latvijas Nacionālo bruņoto spēku vajadzībām.

"Jau 2004.gadā man bija skaidrs, ka mūsu karavīriem ir nepieciešams gan jauns ekipējums un lauka formas tērps, gan arī kvalitatīvi un ērti zābaki. Šobrīd mūsu karavīriem ir jauns lauka formas tērps, un esmu gandarīts, ka Latvijas karavīri ir starp labāk apģērbtajiem un ekipētajiem NATO valstu karavīriem. Šodien parakstītais līgums viņus nodrošinās arī ar augstas kvalitātes zābakiem," teica Atis Slakteris.

ASV vēstniece Ketrīna Toda Beilija pateicās par lieliskajām divpusējām attiecībām, kas pastāv starp Amerikas Savienotajām Valstīm un Latviju.
Bates Shoe Co. ir viens no vadošajiem uzņēmumiem, kas ražo apavus militārajam, civilajam, policijas un pasta personālam. Kompānija ir lielākais ASV valdības civilo, policijas un militāro organizāciju partneris, tās izgatavoto apavu militāra novirziena produkcija tiek pārdota 50 valstīs.

www.mod.gov.lv

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Atis Slakteris;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2020 PRCentrs.Lv