Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Pašvaldības

Atklāj bezmaksas interneta pieejas punktu

Publicēts 2007-03-06 11:17:25

Samazināt palielināt tekstu

No otrdienas, 6.marta Valmieras pilsētas pašvaldības administratīvajā ēkā Lāčplēša ielā 2 pieejams bezmaksas interneta punkts, ko uz vienošanās pamata izvietojis uzņēmums "Telia Latvija".

Interneta pieejas punkts atrodas pašvaldības ēkas 1.stāvā, un valmierieši, kā arī pilsētas viesi turpmāk bez maksas tīmeklī varēs meklēt sev nepieciešamo informāciju vai arī izmantot punktu elektroniskajiem maksājumiem. Konsultāciju darbam ar interneta termināli sniegs pašvaldības Apmeklētāju pieņemšanas centra speciālistes.

Interneta punkta atklāšanas pasākumā piedalījās SIA "Telia Latvija" valdes priekšsēdētājs Miks Ozols, Valmieras pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieks Ričards Gailums, kā arī SIA "Telia Latvija" Vidzemes nodaļas vadītāja Aigars Vītols.

SIA "Telia Latvija" Vidzemes nodaļas vadītājs Aigars Vītols pauda, ka interneta pieejas punkta izvietošana ir apliecinājums veiksmīgai sadarbībai ar Valmieras pašvaldību. Turklāt uzņēmums vēlas kļūt pamanāmāks interneta lietotājiem, jo Valmierā darbojas Vidzemē vienīgā "Telia Latvija" nodaļa.

Pēc interneta punkta atklāšanas SIA "Telia Latvija" un Valmieras pašvaldības vadība pārrunāja sadarbību informācijas tehnoloģiju infrastruktūras un pieejamo pakalpojumu attīstībā. Atgādinām, ka "Telia Latvija" ierīkoja interneta pieslēgumus skolām un bibliotēkām lielākajā reģionālajā informācijas tehnoloģiju attīstības projektā "E-Vidzeme".No labās Ričards Gailums, pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieks, Miks Ozols SIA "Telia Latvija" valdes priekšsēdētājs, Aigars Vītols, SIA "Telia Latvija" Vidzemes nodaļas vadītājs.Pašvaldības Apmeklētāju pieņemšanas centra speciāliste Gunta Leitmane pie interneta pieejas punkta.

Foto autors: Valmieras pilsētas pašvaldība.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Valmiera; Telia Latvija; E-Vidzeme;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2020 PRCentrs.Lv