Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Bizness

Atklāj jauno „Spilvas” Loģistikas centru Babītē

Publicēts 2009-07-04 19:42:57

Samazināt palielināt tekstu

01.07.2009

1. jūlijā „Spilvas” valdes locekle Lolita Bemhena un „Spilvas” viesi svinīgi pārgrieza simbolisko lentu, atklājot ēdienu un ēdiena piedevu ražotājuzņēmuma „Spilva” Loģistikas centru, kas aizņem vairāk nekā 6000 m² un 24 stundas diennaktī spēj nodrošināt produkcijas piegādi Latvijā.

„Šodien ir lielu pārmaiņu laiks! Ne tikai ekonomikā, politikā, bet arī domāšanas veidā un uztverē. Šobrīd kā vēl nekad ir svarīgi neaizkavēties līdzšinējo panākumu apcerei, bet gan raudzīties uz priekšu. Ir svarīgi neapstāties pie sasniegtā! „Spilva” neapstājas un, neskatoties uz dažāda veida krīzēm un sarežģījumiem, strādā ilgtermiņam. Jaunais Loģistikas centrs ir nākamais solis ceļā uz priekšu un arī atbilde jaunajai ekonomiskajai situācijai,” Loģistikas centra atklāšanā teic Lolita Bemhena, SIA „Spilva” valdes locekle.

„Spilva” kopumā Loģistikas centra izveidē investēja 2,5 miljonus latu, un tas ir mērķtiecīgs turpinājums ražotājuzņēmuma „Spilva” stratēģiskās attīstības procesā. Tā pērn tika atklāta jaunā ražotne, kas bija apstiprinājums „Spilvas” nopietnajiem nodomiem paplašināt ražošanu un noieta tirgu gan austrumu, gan rietumu virzienā. Tā kā viens no ražošanas uzņēmuma būtiskākajiem noieta ķēdes posmiem ir loģistika, tad investīcijas loģistikas procesos bija likumsakarīgs solis konkurētspējas paaugstināšanai. Viens no galvenajiem apsvērumiem Loģistikas centra būvniecībai bija loģistikas procesu uzlabošana un to izmaksu samazinājums, kas rodas īrējot telpas noliktavām, kā arī iespēja radīt uzglabāšanas iespējas sezonas precēm un jaunajām preču grupām, ko „Spilva” plāno ieviest paralēli esošajam produktu klāstam.

Jaunā Loģistikas centra būvdarbi tika uzsākti pērnā gada nogalē. Loģistikas centra plānošanas gaitā domāts par maksimāli efektīvu loģistikas procesu gaitu, pareizu telpu novietojumu un darba zonām, kā arī darbinieku komfortu. Darbinieku ērtībai un labsajūtai Loģistikas centrā iekārtots plašs sanitāro telpu, dušu, garderobju un atpūtas telpas komplekss.

Vismaz 4000 m2 no jaunuzbūvētajām telpām ir atvēlēti noliktavām, bet vēl 700 m2 – apjomīgai aukstumkamerai ar modernu aukstumapgādes sistēmu, plašām komplektēšanas zonām, astoņām uzkraušanas rampām lielgabarīta kravas mašīnām, kā arī elektronisko uzskaites sistēmu atvieglotai un ātrākai produkcijas šķirošanai, iekraušanai un nogādei līdz pasūtītājiem Latvijā, Baltijas valstīs, arī Krievijā un Somijā. Mazgabarīta kravas pārvadājumu transportam ir iekārtots speciāls laukums ar nojumi, lai pat laika apstākļi nebūtu šķērslis operatīvai un plānveidīgai kravu iekraušanai.

Ēdienu un ēdiena piedevu ražotājuzņēmums „Spilva” ir viens no vadošajiem augļu un dārzeņu pārstrādes uzņēmumiem Baltijā, kas savu produkciju realizē arī eksporta tirgos gan rietumos, gan austrumos. Latvijas tirgū 2008. gadā ir pārdoti 86% „Spilvas” saražotās produkcijas, bet 14% produkcijas eksportēts. Lielākais eksporta apjoms sasniedza kaimiņvalstis: Krieviju (6% no kopējā produkcijas apjoma); Igauniju (3%), Lietuvu (3%). Uzņēmuma sortimentā ietilpst astoņas ēdienu un ēdiena piedevu kategorijas – tomātu mērces un kečupi; majonēzes; dresingi; konservēti dārzeņi; ievārījumi un deserti; mārrutki un sinepes; zupas un otrie ēdieni; dabīgās sulas.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.Saistītās galerijas

Atklāj jauno „Spilvas” Loģistikas centru Babītē Spilva valdes locekle Lolita Bemhena un LR Ekonomikas ministrs Artis Kampars svinīgi pārgriež simbolisko lentu
Spilva valdes locekle Lolita Bemhena un LR Ekonomikas ministrs Artis Kampars svinīgi pārgriež simbolisko lentu
Foto autors: Anrijs Požarskis
Atslēgvārdi: Spilva, SIA; Lolita Bemhena;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2020 PRCentrs.Lv