Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Prokuratūras, Valsts un pašvaldības policijas darbība

Atsavināts liels daudzums dažādu narkotisko vielu

Publicēts 2007-04-19 23:11:24

Samazināt palielināt tekstu

Aizvadītās nedēļas nogalē Valsts policijas (VP) Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes (GKrPP) Organizētās noziedzības apkarošanas pārvaldes darbinieki (ONAP) atsavināja dažādas narkotiskās vielas un aizturēja organizētas noziedzīgas grupas dalībniekus, kas nodarbojās ar narkotisko vielu vairumtirdzniecību.

Šā gada 13.aprīlī ONAP darbinieki operatīvās meklēšanas pasākumu kompleksa laikā Rīgā, Artilērijas ielā, aizdomās par narkotisko vielu realizāciju lielā apmērā, nozieguma izdarīšanas brīdī, aizturēja jau agrāk sodītos 1983.gadā un 1979.gadā dzimušus vīriešus un 1984. gadā dzimušu vīrieti, kurš atradās meklēšanā saistībā ar laupīšanas izdarīšanu.

Pie aizturētajiem vīriešiem policijas darbinieki atrada un atsavināja 125,9643 gramus metamfetamīna, 1,580 kilogramu marihuānas un 1,960 kilogramu magoņu salmu, kā kopējā vērtība nelegālajā apritē ir aptuveni Ls 17 230.

Par notikušo VP GKrPP ONAP darbinieki uzsākuši kriminālprocesu pēc Krimināllikuma 2531.panta 3.daļas "Par narkotisko un psihotropo vielu neatļautu izgatavošanu, iegādāšanos, glabāšanu, pārvadāšanu un pārsūtīšanu realizācijas nolūkā, ja to izdarījusi organizēta grupa vai ja tās izdarītas ar narkotiskajām vielām vai psihotropajām vielām lielā apmērā", kas paredz sodu ar brīvības atņemšana uz laiku no astoņiem līdz piecpadsmit gadiem, konfiscējot mantu, un ar policijas kontroli uz laiku līdz trim gadiem.

Aizturētajām personām piemērots drošības līdzeklis - apcietinājums.

Tiek turpināta pirmstiesas izmeklēšana ar mērķi noskaidrot citus noziedzīgos nodarījumus, ko izdarījušas minētās personas.

www.vp.gov.lv

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Narkotikas;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2021 PRCentrs.Lv