Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Bizness

Augustā plānots pirmais čārterreiss no Japānas uz Latviju

Publicēts 2009-07-30 11:04:55

Samazināt palielināt tekstu

27.07.2009

Ekonomikas ministrs Artis Kampars (JL) šodien, 27.jūlijā, tiekoties ar Japānas vēstnieku Latvijā Takaši Osanai (Takashi Osanai), pārrunāja no 4.līdz 6.augustam plānoto augsta līmeņa Japānas tūrisma nozares delegācijas vizīti Latvijā.

Šī gada 4. un 11.augustā ir paredzēti pirmie divi čārterreisi no Japānas uz Latviju, ar kuriem kopumā Latvijā ieradīsies ap 500 augsta līmeņa Japānas tūrisma nozares pārstāvji.

Šī gada 4.-6.augustā ieradīsies Japānas delegācija, kuras sastāvā būs augsta līmeņa Japānas tūrisma industrijas, Ekonomikas, tirdzniecības un rūpniecības ministrijas, Japānas Tūrisma aģentūras, Tūrisma aģentu asociācijas, Japānas aviosabiedrības Japan Airlines Interenational  pārstāvji u.c..

Tikšanās laikā puses pārrunāja Japānas delegācijas vizītes programmu un plānotās ekonomikas ministra tikšanās ar delegācijas pārstāvjiem.

Japānas vēstnieks atzina, ka Latvija līdz šim ir bijusi mazpazīstama valsts Japānas iedzīvotājiem, bet šo čartera lidojumu uzsākšana ļaus attīstīt abu valstu sadarbību gan tūrisma, gan ekonomikas jomā kopumā.

A.Kampars norādīja, ka Latvija šai Japānas delegācijas vizītei piešķir lielu nozīmi un to var uzskatīt par būtisku pavērsienu tūrisma jomā Latvijā. Līdzšinējā abu valstu sadarbība, divpusējās tikšanās un arī Japānas tūristu vizīte Latvijā kruīza ceļojuma laikā veido labu sākumu veiksmīgai turpmākās sadarbības attīstībai un tūrisms ir viena no perspektīvākajām Latvijas un Japānas sadarbības jomām.

www.em.gov.lv

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Copyright © 2007-2022 PRCentrs.Lv