Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Apdrošināšana

Autoritatīvā profesionālā žurnāla Business Insurance lasītāji nosaukuši Aon par Nr.1 četrās svarīgākajās nominācijās

Publicēts 2009-11-26 21:00:08

Samazināt palielināt tekstu

Rīga, 24.11.2009. Pēc profesionālā žurnāla  Business Insurance* tradicionālās ikgadējās lasītāju aptaujas rezultātiem, Aon Corporation kļuvusi par uzvarētāju šādās kategorijās: „Labākais mazumtirdzniecības apdrošināšanas brokeris ar ienākumiem virs 250 miljoniem dolāru” (Best retail brokerage with revenues in excess of $250 million), „Labākais pārapdrošināšanas starpnieks” (Best Reinsurance Intermediary). „Labākā konsultāciju kompānija darbinieku motivācijas programmu jautājumos” (Best Employee Benefits Consulting Firm) un “Labākais kaptīvu menedžeris” (Best captive manager - tā ir jauna 2009.gada nominācija).

Respondenti pretendentus vērtēja pēc servisa līmeņa, saņemtās pievienotās vērtības, pakalpojuma kvalitātes un inovācijām.

«Mēs ļoti augsti vērtējam faktu, ka  Business Insurance lasītāji Aon nosaukuši par labāko šajās svarīgajās biznesa nominācijās. Šī atzinība nav balstīta uz ienākumiem, zīmola vai reputācijas. Šo balvu pamatā  ir lasītāju pārliecība par to, kura no kompānijām visvairāk pienes pievienoto vērtību viņu biznesā. Ik dienu 37 000 Aon profesionāļu ir koncentrējušies uz to, lai klientiem sniegtu īpašas vērtības un efektīvu pieeju risku vadībai, un mēs esam pateicīgi viņiem par šādu godu un uzticību,» norādīja apdrošināšanas brokeru un risku vadības konsultantu kompānijas Aon Latvia vadītājs Aigars Milts.

* Business Insurance ir vadošais nozares izdevums apdrošināšanas, pārapdrošināšanas, risku vadības un personāla vadības konsultāciju tematikā. Aptauju „Lasītāji izvēlas” (Readers Choice) šis iknedēļas izdevuma rīko kopš 2005.gada. Ar detalizētāku informāciju par lasītāju aptaujas rezultātiem var iepazīties, apmeklējot arī žurnāla mājaslapu – http://www.businessinsurance.com

Par kompāniju Aon
Aon Latvia ietilpst Aon Corporation (NYSE:AOC), kas ir pasaules līderis risku vadības, apdrošināšanas un pārapdrošināšanas brokeru pakalpojumu un konsultāciju par personāla vadību sniegšanas sfērā. Vairāk kā 37 tūkstoši Aon profesionāļu visā pasaulē nodrošina saviem klientiem inovatīvu un efektīvu pieeju risku vadībā un lēmumos, kuri vērsti uz produktīvu personāla darbu. Kompānijas plašie resursi, nozares zināšanas un tehniskā pieredze vietējos tirgos ir pieejamas, pateicoties 500 birojiem vairāk nekā 120 pasaules valstīs. Aon tika nosaukta par pasaulē labāko brokeri 2008. un 2009. gada apdrošināšanas pētījumos, kuru veica žurnāls Euromoney. Tāpat 2008. gadā Aon ieņēma pirmo vietu pasaulē lielāko apdrošināšanas brokeru reitingā, kuru sastāda žurnāls Business Insurance un kurš balstās uz brokeru ieņēmumu summām no pārapdrošināšanas operācijām un apdrošināšanas veidiem, kas paredzēti juridiskām personām un privātpersonām. Pēc konsultāciju kompānijas A.M. Best datiem, 2007. un 2008. gadā pēc brokeru ieņēmumu summas Aon ierindojās pirmajā vietā starp pasaules apdrošināšanas brokeriem. Savukārt Business Insurance 2007., 2008. un 2009.gadā veiktajā aptaujā lasītāji to nosaukuši par labāko apdrošināšanas un pārapdrošināšanas starpnieku, labāko konsultāciju firmu darbinieku motivācijas jautājumos. Sīkāka informācija par Aon: www.aon.com

Par Aon Baltijā
Aon ir vadošais apdrošināšanas brokeris Baltijas valstīs.  Uzņēmums darbojas Lietuvas (kopš 2000. gada), Igaunijas (kopš 1999. gada), Latvijas (kopš 2001. gada) tirgos un apkalpojis vairāk nekā 1 500 korporatīvos klientus. Ar Aon Baltijas biroju dalību parakstīto apdrošināšanas prēmiju apjoms 2008. gadā pārsniedza 55 milj. EUR. 

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Aon Latvia;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2022 PRCentrs.Lv